Czas na UPgrade - nowe sportowe miejsce na mapie Wrocławia!

Stolica Dolnego Śląska pełna jest ciekawych miejsc – zarówno pod względem turystycznym jak i sportowym. Duże aglomeracje prześcigają się w pomysłach na atrakcyjne kluby, miejsca rekreacji i wypoczynku, restauracje czy obiekty sportowe sprawiając, że mieszkańcy z dumą dzielą się opiniami i zachęcają innych do aktywności. Niewątpliwie na popularności w ostatnich latach, zwłaszcza po pandemii, zyskują miejsca propagujące zdrowy styl życia, ruch, dbanie o komfort psychiczny i wypoczynek. Także Wrocław zyska z początkiem 2024 roku nowe miejsce, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom zdrowego i ekologicznego stylu życia.
2023-12-05 00:00
Udostępnij
Czas na UPgrade - nowe sportowe miejsce na mapie Wrocławia!

Sportowe Wroclove

Niemalże każda dzielnica Wrocławia posiada miejsca, w których mieszkańcy mogą czynnie, przez cały rok, cieszyć się możliwością uprawiania aktywności fizycznej. Szczególną popularnością cieszą się obiekty otwarte na nowoczesne rozwiązania. Jednym z takich miejsc jest budynek Infiniti, zlokalizowany w samym sercu miasta. To tutaj niebawem powstanie miejsce, które zaprosi mieszkańców do zadbania o siebie, oferując nową filozofię zdrowego stylu życia – już dziś zapowiada Sebastian Gazda, dyrektor zarządzający marką Klub Fitness UP. Pod tą marką tworzone są nie tylko kluby fitness, ale przede wszystkim miejsca, w którym tworzy się zupełnie nowa społeczność, nastawiona na budowanie zdrowego i lepszego świata. Generacja UP to przede wszystkim ludzie, którzy w swoich życiowych wyborach kierują się ekologią, edukacją zdrowotną i budowaniem pozytywnych relacji – precyzuje Sebastian Gazda. Takich miejsc w dolnośląskiej metropolii jest jeszcze stosunkowo niewiele. Stąd idea stworzenia go w mieście otwartym na nowości, tętniącym życiem biznesowym, wspierającym rozwój trendów społecznych.

Sportowa filozofia życia

- Czym może zaskoczyć klub fitness czy siłownia poszukiwaczy spersonalizowanych zajęć? To pytanie nasunie się pewnie wielu osobom, na wiadomość o nowym tego typu miejscu na mapie Wrocławia. To przede wszystkim lepsze zdrowie i kondycja, budowane w przyjemnej atmosferze, pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerów – zaznacza Natalia Głowicka manager marki Klub Fitness UP. Dodaje także, że dla komfortu użytkowników przygotowane zostaną – poza nowoczesnym wyposażeniem – także dodatkowe korzyści, w postaci bezpłatnej pierwszej wizyty w klubie, darmowej wody, możliwości zamrożenia karnetu i wiele innych.

Ponadto zdrowy styl życia – zwłaszcza dla mieszkańców dużych miast, jak Wrocław, żyjących szybko i intensywnie – to także czas na relaks i wypoczynek. Dlatego SPA z sauną i solarium czy strefa relaksu z kanapami, to idealna opcja na popołudnie z książką. Sportowa filozofia życia UP to zajęcia indywidualne, grupowe, strefa wolnych ciężarów, maszyn izolowanych, strefy funkcjonalnej i cardio. To także troska o człowieka i jego najbliższe otoczenie, poprzez wdrażanie ekologicznych rozwiązań – zero plastiku, zero napojów energetycznych, porady żywieniowe oraz dzielenie się pasją do tworzenia zdrowego i lepszego świata.

Fot-Klub-Fitness-UP

Miejsce ma znaczenie

Kluby Fitness UP nie powstają w przypadkowych miejscach. Ich funkcjonowanie jest uzależnione od kilku czynników, a dobór lokalizacji jest dobrze przemyślany. Wrocław jako duża aglomeracja, skupiająca społeczność wielokulturową, idealnie wpisuje się w filozofię sieci klubów fitness UP. Zaś za najbardziej funkcjonalne miejsce, wpisujące się w ekologiczne założenia Klub Fitness UP w stolicy Dolnego Śląska, został uznany budynek Infinity. Jego standard, walory ekologiczne i lokalizacja sprawiają, że siłownie UP są dostępne dla grona świadomych ludzi, których nie definiuje płeć, wiek, doświadczenie sportowe czy status materialny.

Takie miejsca jak Klub Fitness UP – ten we wrocławskim Infinity, jak i w innych miastach w Polsce – to przede wszystkim alternatywa dla ludzi, którzy cenią sobie czas spędzany przed czy po pracy, którym zależy na dzieleniu się dobrymi praktykami zdrowotnymi. Atmosfera miejsca, budowana przez aktywnych ludzi, z pewnością przyczyni się do poprawy jakości i świadomości życia wielu Wrocławian.