Dynamiczny rozwój franczyzowej sieci Xtreme Fitness Gyms: 72% wzrostu sieci klubów w pierwszym półroczu 2024

Xtreme Fitness Gyms, jedna z wiodących sieci klubów fitness w Polsce, ogłosiła rewelacyjne wyniki za pierwsze półrocze 2024 roku. W ciągu zaledwie sześciu miesięcy firma zanotowała wzrost, który robi wrażenie i wyraźnie pokazuje, że jej ekspansja jest na najlepszej drodze do dalszego sukcesu.
Ilona Wilk
2024-07-04 10:06
Udostępnij
Dynamiczny rozwój franczyzowej sieci Xtreme Fitness Gyms: 72% wzrostu sieci klubów w pierwszym półroczu 2024
social media Xtreme Fitness Gyms

Imponujące wyniki Xtreme Fitness Gyms: jak firma zrewolucjonizowała rynek fitness?

W mediach społecznościowych franczyzowa sieć klubów fitness Xtreme Fitness Gyms wydała oświadczenie, że w pierwszych sześciu miesiącach tego roku firma dokonała przełomowych kroków w rozwoju swojej sieci klubów fitness.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze osiągnięcia, które mają na celu umocnienie pozycji Xtreme Fitness Gyms jako lidera franczyzy w branży fitness:

  • Otwarcie 13 nowych klubów fitness: W ramach swojej strategii rozwoju firma z powodzeniem zrealizowała otwarcie 13 nowych lokalizacji w różnych częściach Polski. Te nowe kluby nie tylko zwiększają zasięg marki, ale także odpowiadają na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi fitness.

  • Podpisanie 29 umów najmu z franczyzobiorcami: Xtreme Fitness Gyms z dumą ogłasza, że w pierwszej połowie roku udało się podpisać 29 umów najmu z nowymi franczyzobiorcami. To znaczący krok w kierunku dalszej ekspansji i umacniania obecności marki na polskim rynku.

  • Zawarcie 52 nowych umów franczyzowych: Wzrost liczby umów franczyzowych o 52 nowe lokalizacje jest dowodem na rosnące zainteresowanie ofertą Xtreme Fitness Gyms. To osiągnięcie świadczy o dużym potencjale rozwoju i atrakcyjności modelu franczyzowego firmy.

Zespół Xtreme Fitness Gyms w pełnej gotowości na wyjątkowy rok

Filip Puchalski, jeden z liderów Xtreme Fitness Gyms, podkreśla w swoim oświadczeniu znaczenie ciężkiej pracy i determinacji, które przyczyniły się do tych sukcesów. „Kiedy ktoś zapyta się jak wygląda skalowanie biznesu i powiększenie sieci o 72% w jeden rok, to właśnie tak. To tylko wykres i mapa - za tym kryje się bardzo ciężka praca nie tylko w zakresie strategii, ale przede wszystkim wdrożenia i po prostu zrobienia tego.”

Puchalski zaznacza, że zrealizowane otwarcia to dopiero początek: „Z zaplanowanych otwarć na ten rok mamy już za sobą 13, w naszym planie jest jeszcze 29. Kolejne lata będą wyglądały bardzo podobnie. Już dziś mamy zaplanowane kilkanaście otwarć na rok 2025 a kolejne projekty w toku.”

Wzrost o 72%: Jak Xtreme Fitness Gyms osiągnęło taki sukces?

Wzrost sieci o 72% w ciągu zaledwie jednego roku to nie tylko efekt dobrej strategii, ale także rezultat konsekwentnego działania na wielu frontach:

  • Strategiczne planowanie i efektywna realizacja: Xtreme Fitness Gyms doskonale łączy precyzyjne planowanie z efektywnym wdrażaniem swoich założeń. Regularne otwarcia nowych klubów i umowy z franczyzobiorcami to część szerszej wizji rozwoju, która skutecznie zmienia oblicze branży fitness w Polsce.

  • Odpowiedź na trendy w branży fitness: Xtreme Fitness Gyms umiejętnie dostrzega rosnące zainteresowanie zdrowym stylem życia i profesjonalnymi usługami fitness, co pozwala firmie dynamicznie rozwijać się w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby rynku.

  • Wsparcie i motywacja zespołu: Sukces firmy jest również wynikiem ogromnego zaangażowania i determinacji zespołu. Wysokiej klasy profesjonalizm i motywacja pracowników są kluczowe dla realizacji ambitnych celów rozwojowych.

Plany na przyszłość: Co czeka Xtreme Fitness Gyms w najbliższych latach?

Xtreme Fitness Gyms nie zamierza zwalniać tempa. Z ambitnymi planami na przyszłość firma zamierza kontynuować rozwój i wprowadzać nowe innowacje:

  • Kontynuacja ekspansji: Plany na rok 2025 oraz kolejne lata przewidują dalszy rozwój sieci. W samym tylko 2025 roku przewidujemy otwarcie 40 klubów (średnio jedno otwarcie co 9 dni), a następnie kolejno 50 w 2026 i 60 w 2027. Łącznie 227 rentownych klubów w Polsce do 2027 roku.

  • Inwestycje w nowe technologie: Firma zamierza inwestować w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które mają na celu poprawę jakości usług i zaspokojenie rosnących oczekiwań klientów.

  • Rozwój modelu franczyzowego: Xtreme Fitness Gyms planuje rozwijać i wspierać swoją sieć franczyzową, oferując nowe możliwości dla przyszłych franczyzobiorców oraz zapewniając im wsparcie niezbędne do odniesienia sukcesu.

Tak jak wspomnieliśmy pierwsze półrocze 2024 roku było dla Xtreme Fitness Gyms czasem niezwykłych osiągnięć i imponujących wyników. Dzięki otwarciu 13 nowych klubów, podpisaniu 29 umów najmu i zawarciu 52 nowych umów franczyzowych firma udowodniła, że jest na czołowej pozycji na rynku fitness w Polsce. Z ambitnymi planami na przyszłość Xtreme Fitness Gyms z pewnością będzie nadal kształtować rynek fitness i inspirować innych do osiągania wielkich celów.

na podstawie materiałów z social mediów sieci,