KINEIN - Nowe Centrum Rehabilitacji i przygotowania motorycznego w Poznaniu!

W samym sercu Poznania właśnie otworzyło się nowe Centrum Rehabilitacji i Przygotowania Motorycznego o nazwie KINEIN. To miejsce, które przynosi oddech świeżości dla wszystkich poszukujących kompleksowego podejścia do rehabilitacji oraz innowacyjnych metod leczenia.
Ilona WIlk
2024-04-22 15:52
Udostępnij
KINEIN - Nowe Centrum Rehabilitacji i przygotowania motorycznego w Poznaniu!

KINEIN nie tylko oferuje wsparcie w powrocie do zdrowia po kontuzjach i urazach, ale także skupia się na treningu motorycznym dla młodych sportowców oraz poprawie sprawności fizycznej i pracy nad sylwetką. Co wyróżnia to centrum spośród innych to indywidualne podejście do klienta, umożliwiając maksymalne skupienie się na jego potrzebach i efektywną pracę nad poprawą wyników.

Właścicielka KINEIN podkreśla, że największym wyzwaniem w realizacji projektu było znalezienie odpowiedniego lokalu, który spełniałby ich wymagania, oraz podjęcie się go w ograniczonym czasie. Decyzję o wyborze dostawcy i sprzętu podjęto już w 2021 roku, oczekując na odpowiedni moment do rozpoczęcia projektu.

Współpraca z firmą PROUD została bardzo pozytywnie oceniona przez właścicieli KINEIN. Dostawa i montaż sprzętu odbyły się błyskawicznie, zamieniając pusty lokal w profesjonalne centrum fizjoterapeutyczne w mniej niż dwa dni.

Korzyści wynikające z współpracy z PROUD były wielopłaszczyznowe:

  1. Prawidłowy dobór sprzętu, uwzględniający budżet KINEIN.
  2. Wizualizacja pomieszczenia przedstawiona przez PROUD pozwoliła na wprowadzenie ostatecznych poprawek, mających istotny wpływ na funkcjonalność przestrzeni.
  3. Możliwość customizacji wybranych produktów, co sprawiło, że efekt finalny jest zgodny z wizją właścicieli KINEIN.

Na powierzchni 120m2 w Centrum KINEIN zostały wydzielone trzy strefy: strefa CARDIO, strefa WOLNYCH CIĘŻARÓW oraz strefa FUNKCJONALNA. Projekt obejmował nie tylko przygotowanie wizualizacji, ale także transport i kompleksowy montaż sprzętu w siedzibie klienta.

Jeśli myślisz o stworzeniu domowej siłowni, studia personalnego, siłowni hotelowej lub innej strefy treningowej, zapraszamy do kontaktu z KINEIN. Ich dotychczasowe realizacje możesz sprawdzić klikając tutaj.

KINEIN stawia sobie za cel nie tylko rehabilitację, ale także aktywne wspieranie klientów w osiągnięciu ich celów treningowych i zdrowotnych.

 

1
2
3
4
5
6
7
8