Konferencja organizowana przez Dorotę Warowną: Nowe perspektywy w branży fitness

Dorota Warowna zaprasza na wyjątkowe wydarzenie dla branży fitness, które odbędzie się 17 i 18 października. Choć nazwa konferencji jest jeszcze w trakcie opracowywania, to jej termin, forma, program i tematy już teraz przyciągają uwagę. Dwudniowe spotkanie zapowiada się jako inspirująca podróż po najnowszych trendach i wyzwaniach branży.
Ilona WIlk
2024-06-20 17:02
Udostępnij

Konferencja organizowana przez Dorotę Warowną: Nowe perspektywy w branży fitness

Dzień pierwszy: Dyskusje i wymiana poglądów

Pierwszy dzień konferencji to przede wszystkim okazja do żywiołowych dyskusji i wzajemnego inspirowania się. Dorota zaplanowała intensywny dzień pełen pytań i poszukiwania odpowiedzi. Główne punkty programu to panele dyskusyjne, które mają na celu pobudzenie uczestników do aktywnego udziału i wymiany myśli. Wykład otwierający będzie jedynie preludium do dynamicznych debat, które mają zdominować ten dzień.

Dzień drugi: Praktyczne warsztaty

Drugi dzień konferencji to czas na praktyczne działania. Zorganizowane zostaną cztery warsztaty, w których maksymalnie 30-osobowe grupy będą mogły zdobywać konkretne umiejętności i wiedzę. Uczestnicy ponownie będą stawiani przed pytaniami i wspólnie poszukiwać odpowiedzi oraz rozwiązań. Ten dzień ma być skoncentrowany na praktycznych aspektach, co zapewni uczestnikom realne korzyści i możliwość bezpośredniego zastosowania zdobytej wiedzy.

Elastyczność udziału

Dorota podkreśla, że uczestnicy mogą zdecydować się na udział w jednym dniu lub w całym dwudniowym wydarzeniu, co daje dużą elastyczność i umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Praca nad programem

Prace nad tematami i programem konferencji wciąż trwają. Co istotne, Dorota nie pracuje nad nimi sama. Zapowiedziała, że wkrótce przedstawi skład rady programowej konferencji, co jest dla niej nowym, ekscytującym doświadczeniem, jak na perfekcjonistkę, która nad wszystkim pracowała do tej pory sama dopinając każdy szczegół.

Zaproszenie do udziału

Dorota wyraża wielką nadzieję, że konferencja stanie się ważnym i przełomowym wydarzeniem dla branży fitness. "Poszukajmy razem światełka w tunelu" – zachęca, licząc na liczny udział i aktywne zaangażowanie uczestników. Konferencja ma być miejscem, gdzie wspólnie będzie można szukać nowych perspektyw i rozwiązań w trudnych czasach.

Zapraszamy do śledzenia dalszych informacji o konferencji i do udziału w tym inspirującym wydarzeniu.