Największe saunarium w Krakowie ruszy w tym roku

Największe saunarium w Krakowie zostanie otwarte na przełomie sierpnia i września tego roku. Informację tę potwierdził właściciel sieci klubów Fitness Platinium. Nowoczesny SaunaPark Platinium powstaje w miejscu byłej pływalni TS Wisła przy ul. Reymonta 22
2021-05-24 00:00
Udostępnij
Największe saunarium w Krakowie ruszy w tym roku

– Z powodu pandemii prace nad inwestycją przesunęły się w czasie, ale już teraz możemy zapewnić, że jest na co czekać – mówi Magdalena Jaroszczak, Manager ds. Marketingu Fitness Platinium.

– Oprócz szerokiej oferty i wysokiej jakości wyposażenia, planujemy także bardzo atrakcyjny cennik – w pakietach już od 16 zł za godzinę lub od 43,90 zł za cały dzień saunowania – dodaje.

Bogata oferta saunarium

W obiekcie o powierzchni 1000 metrów kwadratowych znajdzie się m. in. sauna widowiskowa mieszcząca do 120 osób, sauna infrared solna, cedrowa sauna aromatyczna, sauna ognista, łaźnia parowa, sauna kamienna, sauna VIP, sauna tylko dla kobiet, grota solna z tężnią solankową i ruska bania. Nie zabraknie również basenu o powierzchni 114 metrów kwadratowych (1,2 m głębokości), osobnego basenu do schładzania oraz dwóch jacuzzi.
Większa część obiektu, z wyjątkiem basenów, szatni oraz stref wypoczynku, to strefa beztekstylna. O prawidłową kulturę saunowania zadba przeszkolony personel i profesjonalni saunamistrzowie.

Saunowanie z atrakcjami

Miłośnicy specjalnych atrakcji będą mogli skorzystać z szerokiej oferty seansów oraz pokazów specjalnych prowadzonych przez doświadczonych saunamistrzów. Przewidziano między innymi stałe seanse nocne, tematyczne, muzyczne oraz seanse tylko dla kobiet. Po seansach w saunie będzie można zrelaksować się na zewnętrznym tarasie oraz w strefach wypoczynku.

– Wiemy, że Klubowicze Fitness Platinium czekają na powrót do aktywności. Już 28 maja otwierają się kluby fitness, ale nie chcemy na tym poprzestać. Dlatego nasi klienci będą mogli liczyć także na specjalną ofertę cenową w SaunaPark Platinium – dodaje Magdalena Jaroszczak.

Pomieszczenia po dawnym basenie TS Wisła zostaną całkowicie odnowione. Goście saunarium przy Reymonta 22 będą mieli do dyspozycji przestronne szatnie, a także bezpłatny parking na ok. 100 miejsc postojowych. Więcej informacji już wkrótce na www.fitnessplatinium.pl