Nowy Senior Finance Manager w Xtreme Fitness Gyms: Przemysław Kozłowski dołącza do sieci Xtreme Fitness Gyms

Xtreme Fitness Gyms, najszybciej rozwijająca się sieć klubów fitness w Polsce, ogłosiła dzisiaj, że dołączył do niej Przemysław Kozłowski na stanowisku Senior Finance Manager. W nowej roli Kozłowski będzie odpowiedzialny za rachunkowość zarządczą i controlling finansowy w sieci klubów.
Redakcja fit.pl
2024-04-03 12:28
Udostępnij
Nowy Senior Finance Manager w Xtreme Fitness Gyms: Przemysław Kozłowski dołącza do sieci Xtreme Fitness Gyms

Xtreme Fitness Gyms, oparta o model franczyzy, dąży do szybkiego rozwoju i ma ambitny cel uruchomienia 227 klubów fitness w Polsce do roku 2027. Obecnie sieć liczy 64 obiekty, które działają pod szyldem Xtreme Fitness Gyms i współpracuje z ponad 100 franczyzobiorcami.

Przemysław Kozłowski wnosi do zespołu Xtreme Fitness Gyms ponad 12-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami oraz wdrażaniu narzędzi usprawniających procesy zarządcze. Dotychczasowe jego obowiązki obejmowały wsparcie w przygotowaniu prognoz finansowych, biznes planów oraz modeli finansowych. Ponadto był odpowiedzialny za opracowywanie budżetów, raportów zarządczych, w tym kluczowych wskaźników biznesowych i ocenę rentowności inwestycji.

Łukasz Nowakowski, CFO Xtreme Brands, wyraził radość z dołączenia do zespołu doświadczonego specjalisty takiego jak Przemysław Kozłowski:

Bardzo się cieszę, że Xtreme Fitness Gyms zyskuje doświadczonego specjalistę. Obecnie intensywnie rośniemy, zmierzamy w kierunku 227 klubów na terenie całego kraju, aby osiągnąć ten cel konieczne jest zaangażowanie najlepszych ekspertów. Pojawiamy się w nowych miastach w Polsce, dzięki zaangażowaniu naszych franczyzobiorców społeczność Xtreme Fitness Gyms powiększa się. Liczymy, że dotychczasowe doświadczenie Przemysława pomoże nam rozwijać się jeszcze szybciej i umacniać pozycję na polskim rynku – mówi Łukasz Nowakowski, CFO Xtreme Brands.

Przemysław Kozłowski zdobywał swoje dotychczasowe doświadczenie w różnych branżach, m.in. u producenta konstrukcji stalowych Vistal SA oraz w międzynarodowych korporacjach takich jak KPMG Audit, PwC Advisory, Cisco i Brown Brothers Harriman. Nową pracę w Xtreme Fitness Gyms rozpoczął z początkiem kwietnia.