Oficjalne otwarcie Studio Zdrofit. Rewolucja w świecie fitnessu.

14 marca 2024 roku, miłośnicy aktywnego trybu życia z całej Warszawy zgromadzili się w samym sercu Miasteczka Wilanów, aby uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - oficjalnym otwarciu Studia Zdrofit. Ten nowy kameralny koncept klubu fitness obiecuje rewolucję w podejściu do aktywności fizycznej, kładąc szczególny nacisk na wsparcie wymagających klientów w rozpoczęciu swojej fitnessowej przygody.
Ilona WIlk
2024-03-14 08:20
Udostępnij
Oficjalne otwarcie Studio Zdrofit. Rewolucja w świecie fitnessu.
zdjęcia pochodzą z social mediów marki Zdrofit

Położone przy ul. Klimczaka 15 Studio Zdrofit to miejsce dla tych, którzy pragną trenować w nowoczesnym, przyjaznym środowisku. Wchodząc do środka, od razu czujesz energię i determinację, które wibrują w powietrzu. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania czy indywidualnych preferencji treningowych.

Co czeka na klientów w Studiu Zdrofit? Możliwości są niemal nieograniczone:

  • Trening obwodowy ze wsparciem sztucznej inteligencji - innowacyjne podejście do treningu, które analizuje Twoje potrzeby i dostosowuje się do Twojego postępu treningowego.
  • 2 spotkania z trenerem personalnym gratis na start - okazja do indywidualnego wsparcia i zaplanowania efektywnych treningów.
  • 3 poziomy zaawansowania w zajęciach fitness - od początkujących do zaawansowanych, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
  • Unikalne zajęcia, takie jak joga w hamakach czy joga z leczniczymi lampami infrared - doskonałe połączenie ruchu i relaksu.
  • Strefa treningu funkcjonalnego oraz personalnego - kompleksowe wsparcie dla Twoich celów fitnessowych.
  • Masa endorfin i dobrej zabawy.

To jednak nie wszystko. Studio Zdrofit to nie tylko nowoczesne podejście do treningu, ale także kameralna atmosfera, która różni nas od innych klubów fitness. Nasz koncept powstał na bazie 20-letniego doświadczenia lidera rynku, sieci klubów fitness – Zdrofit, co gwarantuje najwyższą jakość usług i profesjonalizm. Ale co to oznacza dla Ciebie? To oznacza, że w Studio Zdrofit czekają na Ciebie najlepsi trenerzy, najnowsza technologia i kompleksowe wsparcie na każdym etapie Twojej fitnessowej podróży. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pierwszym miejscem w Miasteczku Wilanów, które oferuje zajęcia Hot Jogi z wykorzystaniem lamp infrared oraz że każdy klubowicz otrzymuje dwa spotkania z trenerem personalnym gratis, analizę składu ciała oraz spersonalizowany plan aktywności, czytamy na oficjalnej stronie Studio Zdrofit

Studio Zdrofit honoruje karty partnerskie (MultiSport: Plus, Classic, Light, Student, Senior, MultiActive), aby jeszcze bardziej ułatwić dostęp do swoich usług. 

Redakcja fit.pl gratuluje otwarcia. Nowy koncept robi wrażenie,

 

 
 
 
1
2
3
4
5
6