Ulubiona metoda treningowa Jennifer Aniston, Beyoncé, Kim Kardashian, Rihanna już w Polsce! Poznaj Super Me.

Ukochany trening gwiazd Hollywood zawitał na warszawską Wolę! Jedyne takie studio w Polsce wykorzystujące metodę Lagree fitness. W biurowcu Spark, 17 września, otworzył się Super Me. To pierwszy w Polsce klub fitness wykorzystujący unikalną metodę treningową Lagree.
2023-11-21 00:00
Udostępnij
Ulubiona metoda treningowa Jennifer Aniston, Beyoncé, Kim Kardashian, Rihanna już w Polsce! Poznaj Super Me.

Jak czytamy na stronie internetowej klubu:

Metoda Lagree Fitness, wynaleziona i opracowana przez legendarnego specjalistę Sebastiena Lagree, to w pełni inkluzywna, opatentowana, nieustannie rozwijana metoda treningu stosowana w ponad 500 studiach fitness na całym świecie, wykorzystująca specjalną, nowoczesną maszynę Megaformer. Na tym urządzeniu, chronionym ponad 150 patentami, można wykonać ponad 1 000 ćwiczeń całego ciała.

„Metoda Lagree” to metoda ćwiczeń o wysokiej intensywności, a jednocześnie niskim obciążeniu stawów. Napina, wzmacnia i tonizuje mięśnie w ciągu sesji treningowej trwającej zaledwie 45 minut. Ponadto wiele ćwiczeń Lagree obejmuje jednoczesne użycie nawet 600 mięśni, dzięki czemu ta metoda jest jeszcze bardziej wydajna czasowo dla osób, które szukają szybkich, ale trwałych rezultatów" - czytamy na stronie internetowej klubu.
Klub fitness zachwyca możliwościami i wnętrzem.

3-1-slider-169459720812458933431302568081_1

Część szatni to królestwo kobiet. - znajduje się w niej duża toaletka z onyksu, dobrze doświetlona i wyposażoną w lustro, gdzie po treningu klientki mogą zadbać o swój wygląd. W części treningowej zlokalizowano tradycyjnie przestrzeń do ćwiczeń. W większości zaprojektowane w zieleni. W obiekcie jest mnóstwo luster, w których osoby ćwiczące mogą kontrolować swoją sylwetkę oraz sprawdzić czy nie robią błędów podczas ćwiczeń.

Kilka słów o historii treningu gwiazd Hollywood:

Sebastien Lagree, profesjonalny trener, w 1998 roku dostrzegł lukę w branży fitness - brak intensywnych treningów, które mogłyby dawać szybkie efekty przy minimalnym ryzyku kontuzji stawów i mięśni. To zainspirowało go do opatentowania własnej metody treningowej, która łączy techniki pilatesu, jogi, tańca, kulturystyki i wielu innych zasad treningowych. W ten sposób narodziła się metoda Lagree, która od tego czasu ciągle jest rozwijana i udoskonalana przez jej twórcę.

W 2006 roku Sebastien Lagree stworzył pierwszą maszynę do treningów Lagree Fitness - Proformer. Od tego czasu opracował wiele różnych wersji sprzętu, takich jak Megaformer, Supra, EVO i wiele innych, idealnie wpasowujących się w tę metodę treningu.

1-1-slider-16899518491394892054161053757_1

Metoda jest popularna wśród wielu gwiazd hollywood:

Jennifer Aniston
Beyoncé
Courteney Cox
Miley Cyrus
Viola Davis
David Duchovny
Zach Efron
Calvin Harris
Kate Hudson
Kim Kardashian
Meghan Markle
Michelle Obama
Rihanna
Ben Stiller
Harry Styles
Sophia Vergara
Kate Winslet
Aniołki Victoria`s Secret:
Alessandra Ambrosio
Martha Hunt
Karlie Kloss
Adriana Lima

Zdjęcia pochodzą ze strony klubu