Well Fitness otworzył w centrum handlowym Gocław swój piąty klub w Warszawie

Well Fitness kontynuuje ekspansję na polskim rynku fitness otwierając swój piąty klub w Warszawie. Ostatniego czwartego marca miało miejsce oficjalne otwarcie nowego klubu o powierzchni ponad 2 300 m2, dostępnego dla klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nowa lokalizacja znajduje się w prestiżowym Centrum Handlowym Gocław, przy ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 41.
Redakcja fit.pl, na podstawie materiałów prasowych
2024-04-08 12:06
Udostępnij
Well Fitness otworzył w centrum handlowym Gocław swój piąty klub w Warszawie
materiały prasowe

W ofercie klubu znajduje się bogaty wachlarz programów fitnessowych dopasowanych do różnych potrzeb klientów. Nowym klubowiczom oferowany jest program Well Start, który ma na celu wsparcie osób początkujących w rozpoczęciu treningu. Dzięki bezpłatnej konsultacji trenerskiej oraz zajęciom w małych grupach, uczestnicy mają możliwość stopniowego oswojenia się z siłownią i zdobycia wiedzy niezbędnej do świadomego dbania o swoje zdrowie i kondycję.

Unikalny program wprowadzający na siłownię Well Start to usługa, z której jesteśmy wyjątkowo dumni. Oswajanie siłowni nowym klubowiczom i wyposażenie ich w wiedzę do świadomego dbania o swoje zdrowie i kondycję, to ucieleśnienie naszej misji, którą jest właśnie wspieranie w budowaniu zdrowych nawyków” - podkreśla Maciej Kupis, Dyrektor Sieci Klubów Fitness.

Kluby Well Fitness są znane z przyjaznej atmosfery, w której każdy czuje się mile widziany, niezależnie od płci, wieku czy zaawansowania treningowego. Ponadto, klub zapewnia dostęp do certyfikowanych trenerów, którzy mogą służyć wsparciem zarówno osobom wracającym do sprawności po kontuzjach, jak i tym zmagającym się z różnymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Nowo otwarty klub Well Fitness w Centrum Handlowym Gocław oferuje szeroki wybór zajęć grupowych, takich jak Salsa czy trening indoor cycling, jak również specjalne programy flagowe, takie jak BE FIIT, BE PUMPIN’, BE A WOMAN oraz BE HEALTHY.

Well Fitness to marka, na której rozwój i rozpoznawalność stawiamy w 2024 roku. Otwarcie 5. już klubu w Warszawie i 55. w Polsce jest tego najlepszym dowodem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego użytkownika, który szuka responsywnego miejsca do treningu, dostosowującego się do jego potrzeb, a nie odwrotnie” - dodaje Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness.

Otwarcie klubu Well Fitness w Centrum Handlowym Gocław stanowi również ważny krok w rozwoju tego obiektu handlowego. Dzięki nowoczesnej ofercie fitness, Centrum Handlowe Gocław staje się jeszcze bardziej kompleksowym miejscem, przyciągającym zarówno stałych klientów, jak i nowych odwiedzających.

„Cieszymy się, że Centrum Handlowe Gocław poszerza grono najemców o atrakcyjną i nowoczesną markę w segmencie klubów fitness – Well Fitness. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują szerokiej i profesjonalnej oferty w tym zakresie” - komentuje Renata Weikert, Starszy Konsultant Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych z BNP Paribas Real Estate Poland.

Ze względu na różnice w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Gocław i klubu Well Fitness (formuła 24/7), zaprojektowano specjalne dodatkowe, oddzielne wejście do klubu, zapewniając tym samym komfort klientów.

Otwarcie nowego klubu Well Fitness w Centrum Handlowym Gocław jest nie tylko wydarzeniem dla miłośników fitness, ale także ważnym krokiem w rozwoju oferty tego kompleksu handlowego oraz odpowiedzią na potrzeby mieszkańców Pragi-Południe.