Wojciech Szwarc rezygnuje z funkcji członka zarządu Benefit System S.A.

Warszawa, 28 maja 2024 r. – Zarząd Benefit System S.A. poinformował, że w dniu dzisiejszym otrzymał oświadczenie od Pana Wojciecha Szwarca, który złożył rezygnację z pełnionej funkcji członka zarządu Spółki. Rezygnacja została złożona z przyczyn osobistych i wejdzie w życie z końcem dnia 28 maja 2024 roku.
Ilona WIlk
2024-05-28 19:30
Udostępnij
Wojciech Szwarc rezygnuje z funkcji członka zarządu Benefit System S.A.
wykorzystane zdjęcie pochodzi z materiałów prasowych

Wojciech Szwarc pełnił funkcję członka zarządu Benefit System S.A., jednej z wiodących firm w branży benefitów pracowniczych w Polsce. Jego decyzja o rezygnacji była niespodziewana i nie podano szczegółowych powodów osobistych, które skłoniły go do tego kroku.

Benefit System S.A., z siedzibą w Warszawie, znana jest z oferowania szerokiej gamy usług wspierających aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia pracowników. Firma prowadzi programy takie jak karty Multisport, które cieszą się dużą popularnością wśród pracowników w całym kraju.

Zarząd Spółki wyraził podziękowania dla Pana Wojciecha Szwarca za jego wkład w rozwój firmy i życzy mu powodzenia w jego przyszłych przedsięwzięciach. Na razie nie podano informacji o planowanym zastępstwie na jego stanowisku.

O dalszych krokach i ewentualnych zmianach w zarządzie Spółki będziemy informować na bieżąco.