Współpraca Genesis Property z siecią Xtreme Fitness Gyms

Genesis Property ogłosiło nową współpracę z siecią klubów fitness Xtreme Fitness Gyms, co oznacza otwarcie nowych lokalizacji w Żaganiu oraz Brzezinach. Umowy między firmami zostały sfinalizowane w ostatnich tygodniach, a pierwsze wspólne projekty są już w realizacji.
Ilona WIlk
2024-07-01 13:57
Udostępnij
Współpraca Genesis Property z siecią Xtreme Fitness Gyms
Social media Genesis Property

Wprowadzenie Xtreme Fitness Gyms do obiektów handlowych Genesis Property to istotny krok w kierunku urozmaicania oferty najemców. „Partnerstwo z Xtreme Fitness jest krokiem w kierunku urozmaicania oferty Najemców w Naszych parkach handlowych oraz zapewnienia Klientom możliwości zadbania o zdrowie i aktywnego spędzenia wolnego czasu.” – czytamy z komunikatu Genesis Property.

Kluby fitness Xtreme Fitness to nowoczesne placówki, które oferują szeroką gamę zajęć sportowych oraz nowoczesne urządzenia do ćwiczeń. Ich obecność w parkach handlowych Genesis Property pozwoli klientom na łatwy dostęp do wysokiej jakości usług fitness, co z pewnością przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i ogólnego samopoczucia.

Genesis Property ma nadzieję, że nowe kluby fitness staną się popularnym miejscem spotkań dla mieszkańców Żagania i Brzezin, promując zdrowy i aktywny tryb życia.