fit.pl mobile logo

Jak dobrze wybrać wyposażenie klubu fitness?

Podejmując decyzję o otwarciu klubu fitness musimy nie tylko posiadać odpowiedni lokal oraz wykwalifikowanych pracowników, ale przede wszystkim zakupić profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Wyposażenie klubów fitness jest obecnie tak zróżnicowane, że mamy z czego wybierać. Przy odrobinie cierpliwości bez trudu znajdziemy więc sprzęt, którego zakup szybko zwróci się z nawiązką. Na co zwracać szczególną uwagę kompletując wyposażenie do klubu fitness?

W jakie wyposażenie klubów fitness warto zainwestować na początek?

Większość osób regularnie odwiedzających kluby fitness wie, że dobre miejsca tego typu z łatwością można rozpoznać po dostępnym w nich sprzęcie. Wyposażenie klubów fitness powinno być bowiem na tyle różnorodne, aby każdy klient znalazł w nim coś dla siebie.

W profesjonalnym klubie fitness nie powinno zabraknąć sprzętu do ćwiczeń aerobowych, do którego należą bieżnie, rowerki stacjonarne oraz popularne orbitreki, steppery i wioślarze mechaniczne. Aby zapewnić klientom możliwe jak najszerszy wybór sprzętu, warto także zainwestować w zakup maszyn przeznaczonych do treningów określonych partii mięśni.

Oprócz samego sprzętu, w wyposażeniu klubów fitness nie powinno zabraknąć także popularnych akcesoriów fitness. Należą do nich m. in. piłki gimnastyczne, gumy treningowe, space bary, stepy i wiele innych. Ich obecność pozwoli skutecznie urozmaicić treningi oraz sprawi, że nawet regularnie odwiedzający dany klub klienci nigdy nie będą się nudzić podczas treningów.

Gwarancja na sprzęt i wyposażenie klubów fitness

Profesjonalny sprzęt przeznaczony do ćwiczeń nie jest tani. Zwłaszcza inwestując w zakup całkowicie nowego wyposażenia klubu fitness, musimy liczyć się z bardzo poważnym wydatkiem, który pochłonie sporą część budżetu przeznaczonego na otwarcie klubu. Abyśmy byli w pełni zadowoleni z jego funkcjonalności, a sam sprzęt okazał się trwały i bezproblemowy w użytkowaniu, niezbędne jest dokładne sprawdzenie jego gwarancji.

Najistotniejszym aspektem jest czas trwania ochrony gwarancyjnej oraz szczegółowe zasady dokonywania napraw. W czasie gwarancji mamy możliwość zgłoszenia usterki, która zostanie naprawiona na koszt producenta sprzętu. Istotne jest jednak sprawdzenie, ile czasu na wyeliminowanie usterek ma sprzedawca sprzętu. Dla własnego bezpieczeństwa warto inwestować w zakup sprzętu, którego sprzedawca gwarantuje naprawę w krótkim terminie. Pozwoli to uniknąć przestojów w pracy klubu oraz czekania tygodniami na przyjazd obsługi serwisu.

Wyposażenie klubów fitness

Wyposażając klub fitness warto rozważyć zakup regenerowanych maszyn i urządzeń. Maszyna po regeneracji jest w pełni przygotowana wizualnie oraz mechanicznie. W większości przypadków jest także objęty ochroną gwarancyjną, co zapewnia mu wysoką jakość oraz pełną sprawność w momencie sprzedaży.

Partnerem artykułu jest Total Fitness Concept oferujący: wyposażenie klubów fitness w maszyny nowe i regenerowane.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl