Wokalistka zachwyca swoim głosem, a już wkrótce może zadziwić także nową figurą! Puszysta Angielka postanowiła się odchudzić. To wiosna i troska o zdrowie zmobilizowały ją do zmiany diety i aktywności fizycznej  
fit.pl
2012-04-04 00:00
Udostępnij
Adele na diecie
Od kilku tygodni marzeniem „numer jeden” Adele jest zrzucenie kilkunastu zbędnych kilogramów. Teraz tylko tym żyje sławna wokalistka. W dążeniu do wytyczonego celu pomaga jej dieta i siłownia.

Gwiazda poddała się dość rygorystycznej diecie. Nad jej sposobem odżywiania czuwa dietetyczka, która ponoć ma doświadczenie w odchudzaniu puszystych osób. Adele wzbogaciła swoje menu o warzywa i owoce, eliminując tuczące fast foody, słodycze i napoje gazowane. Gwiazda zaczęła regularnie uprawiać sporty.

Za formę Adele odpowiedzialny jest personalny trener, z którym ćwiczy na siłowni. Poranne i wieczorne spacery z psem po parku to dobra okazja do ruchu na świeżym powietrzu. Przy obecnej wadze Adele nie może biegać. Instruktor zalecił jej intensywny marsz poprzedzony gimnastyką.

Adele nigdy nie skarżyła się na swój wygląd i nie miała kompleksów. Zmiana stylu życia nie znaczy, że uległa presji mediów, które często wypominały jej korpulentne kształty. W jednym z wywiadów Adele powiedziała, że chce się odchudzić nie z względów estetyczny, ale dla dobra zdrowia. Młoda artystka zdaje sobie sprawę z zdrowotnych konsekwencji jakie niesie za sobą otyłość.

Wierzy, że uda się jej zrzucić niechciane kilogramy i znów móc nosić mniejsze ubrania. W osiągnięci celu wybrała najlepszą drogę – zdrowa dieta i regularny ruch!

www.fit.pl