W zimowej modzie boom na nauszniki. Kto raz je założy, żegna się z tradycyjnym nakryciem głowy! Nauszniki chronią uszy i gwarantują modny wygląd  
fit.pl
2012-01-25 00:00
Udostępnij
Bądź trendy, dbaj o uszy!
Nauszniki znów wróciły do łask. Nie są już zarezerwowane wyłącznie dla małych dziewczynek i nastolatek. Nauszniki to propozycja dla tych wszystkich, którym znudziły się czapki, kapelusze, opaski i kominy. Modne opaski z ogrzewaczami na uszy idealnie pasują do codziennych i sportowych stylizacji.

Wybór nauszników jest ogromny i każdy bez problemów powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Największą furorę robią futrzane nauszniki i te ozdabiane cekinami. W nich na pewno będziesz wyróżniać się w ulicznym tłumie.

W zimowych opaskach zakochały się znane gwiazdy. Ich fanką jest m.in. Paris Hilton, która w swojej kolekcji ma prawie 100 par nauszników. Jessica Alba posiada więcej tych nietypowych opasek niż czapek, a Madonna zakłada nauszniki na jogging.

Polscy celebrici też wiedzą co jest modne. Nauszniki są nieodłącznym elementem garderoby Kasi Skrzyneckiej, Edyty Herbuś i Mariny Łuczenko. Młoda wokalistka była w nich widziana ostatnio na jednym z warszawskich lodowisk. Małgorzata Socha regularnie chodzi na fitness. Nausznik bardzo pasują jej do sportowego stroju. Nauszniki nie są zbyt wygodne dla miłośników białego szaleństwa. Narciarki i snowboardzistki mogą je nosić poza stokiem.

Zimą, nawet gdy temperatury są dodatnie, chroń organizm przed wychłodzeniem. Jeśli nie chcesz chować głowy pod czapką w obawie o elektryzujące się włosy, zadbaj o uszy. Idealnym rozwiązaniem są nauszniki. Z kolei w bardzo mroźne dni nauszniki można nosić na czapkę. Jest zdecydowanie cieplej, a ty będziesz wyglądała cool.

www.fit.pl