W nowym telewizyjnym show „Bitwa na głosy” uwagę widzów mogą przekłuć nie tylko talenty wokalne uczestników, ale piękne kobiety na scenie i w jury. Jakie są ich sposoby na zgrabną sylwetkę i powalający wygląd?
fit.pl
2011-04-13 00:00
Udostępnij
Bitwa na figury
mlynkowaGrażyna Szapołowka – Aktorka zasiada w jurorskiej loży śpiewającego show. Sekret jej smukłej sylwetki tkwi w masażach odchudzających, które gwiazda stosuje regularnie od wielu lat. Dzięki nim aktorka nie musi katować się drakońskimi dietami, których stosowanie niesie ryzyko efektu jo-jo.

Alicja Węgorzewska – Śpiewaczka operowa także ocenia uczestników „Bitwy na głosy”. Mezosopranistka dużo podróżuje, ale nawet na lotnisku czy w samolocie nie pozwala sobie na chwilę słabości i jada wyłącznie zdrowe posiłki. Podstawą jej menu są warzywa, ryby i chudy drób.

Urszula Dudziak – Światowej sławy wokalistka jazzowa jest szefową drużyny z Zielonej Góry. W programie zachwyca swoją figurą. Dopasowane sukienki podkreślają jej kobiece kształty. Zbilansowana dieta i wyeliminowanie fastfoodów pomogły szybko zrzucić zbędne kilogramy.

Halinka Mlynkowa – Była wokalistka Brathanków w programie prowadzi grupę z Cieszyna. Artystka nie ma powodów, by narzekać na swoją figurę. Ma wymiary modelki. Od lat prowadzi bardzo zdrowy tryb życia. Odżywia się racjonalnie, dba o formę i lubi aktywnie spędzać czas wolny. Zamiłowaniem do wszystkiego co zdrowe „zaraziła” także swojego męża Łukasza Nowickiego, który schudł prawie 20 kilogramów.

www.fit.pl