Nadeszła wiosna, a wraz z nią sezon na bieganie. Na bezpłatne profesjonalne treningi zaprasza centrum sportu i rekreacji adgarfit zlokalizowane w kompleksie biurowym Adgar Park West. Treningi dla wszystkich prowadzą maratończycy Bartosz Olszewski i Kasia Gorlo
fit.pl
2015-03-27 00:00
Udostępnij
Ruszyły już bezpłatne treningi biegowe z nowymi trenerami adgarfit – Kasią Gorlo i Bartkiem Olszewskim. Odbywają się 3 razy w tygodniu: we wtorki i czwartki o godz. 18, oraz w soboty o godz. 9:30. Czwartkowe treningi przeznaczone są dla zaawansowanych biegaczy, wtorkowe dla początkujących, a sobotnie dla wszystkich amatorów biegania. Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy zarezerwować miejsce poprzez stronę www.adgarfit.pl. Start spod Adgar Park West, Al. Jerozolimskie 181B. Szczegółowy harmonogram treningów można znaleźć na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/AdgarFitProTeam.

Bartosz Olszewski jest miłośnikiem rywalizacji sportowej i maratończykiem – jego rekord życiowy wynosi 2:26:03. Prowadzi portal i bloga WarszawskiBiegacz.pl oraz treningi dla coraz liczniejszej grupy biegaczy. Jest też autorem bardzo wielu artykułów o tematyce biegowej, w których chętnie dzieli się własnymi doświadczeniami związanymi z łączeniem pasji biegania z pracą i życiem prywatnym.

Rekord życiowy Kasi Gorlo w maratonie to 03:09:38. Teraz marzy o maratonie nowojorskim, biega też dookoła świata – do pokonania zostało jej jeszcze 31 566,8 km. Planując treningi dla siebie i innych stawia przede wszystkim na wszechstronny rozwój. Jej fachowe rady można czytać na blogu runtheworld.pl.

www.fit.pl