fit.pl mobile logo

Dlaczego smartwatche przydają się podczas treningów?

Popularność smartwatchy stale rośnie, dzięki wciąż rozbudowywanym możliwościom tego rodzaju zegarków. Gadżety te mają bowiem wiele funkcji dodatkowych oprócz podstawowej roli odmierzania czasu. Zegarki tego typu świetnie sprawdzają się podczas treningów, ponieważ pozwalają one monitorować i kontrolować wiele ważnych parametrów podczas podejmowanych aktywności. Sprawdź, jakie korzyści niosą za sobą te wysoce rozbudowane rozwiązania oraz na jaki model zegarka postawić.

Dlaczego smartwatche pomagają podczas treningu?

Inteligentne zegarki są niezwykle przydatne podczas treningu. Smartwatche pozwalają bowiem monitorować postępy w ćwiczeniach oraz kontrolować istotne parametry, jak np. wysokość tętna, średnia prędkość, ilość spalonych kalorii, mapa trasy itp. Informacje te można później na bieżąco analizować, co będzie podstawą do stworzenia efektywnego planu treningowego, dostosowanego do aktualnych postępów i możliwości ćwiczącego. Poszczególne modele sprawdzą się w przypadku niemalże każdego rodzaju aktywności. Smartwatche, w zależności od wybranego modelu, można z powodzeniem wykorzystywać zarówno do sportów indywidualnych, jak i zespołowych. Najpopularniejsze dyscypliny, w których inteligentne zegarki są wykorzystywane najchętniej to jazda na rowerze, bieganie, pływanie, wioślarstwo, piłka nożna i koszykówka. Niektóre smartwatche świetnie sprawdzą się także w sportach typu wspinaczka, piesze wędrówki czy biegi przełajowe. Posiadają one wówczas przydatne funkcje, takie jak barometr, termometr, wysokościomierz, alarm burzowy itp. Smartwatch jest także świetną alternatywą dla osób zapracowanych. Możliwość połączenia zegarka ze smartfonem pozwala odbierać i selekcjonować wiadomości, bez konieczności przerywania treningu.

smartwatch-trening-dodatkowo(1)

Rozbudowana oferta inteligentnych zegarków

Na rynku dostępnych jest wiele modeli sportwatchy, które pochodzą z ofert znanych i cenionych marek. Aby dokonać właściwego wyboru, należy przede wszystkim przeanalizować, jakie parametry będą istotne z punktu widzenia użytkowania zegarka podczas treningów. Firmy zajmujące się produkcją inteligentnych zegarków tworzą produkty dedykowane dla kobiet lub mężczyzn, które sprawdzają się adekwatnie dla danego rodzaju aktywności.

Smartwatche damskie - funkcjonalność i walory estetyczne

Damskie smartwatche to połączenie wysokiej funkcjonalności z nienaganną estetyką. Panie, które wybierają elegancki styl ubrań, powinny postawić na równie eleganckie propozycje smartwatchy, które sprawdzą się na co dzień, jako dodatek do stylizacji oraz w trakcie treningów. W tej materii świetnie sprawdzą się np. smartwatche na skórzanych paskach w klasycznym kolorze oraz na stalowych bransoletach w kolorze srebra lub żółtego, ewentualnie różowego złota. Kobiety ceniące ekstrawagancję powinny zaś postawić na oryginalne, odważne propozycje, które są wynikiem niebanalnych połączeń kolorów lub faktur. Sportowe czasomierze o wysokiej funkcjonalności, które mają proste formy i które wyposażone są w paski z tworzywa sztucznego, to zaś świetna alternatywa dla pań wybierających na co dzień luźne stylizacje. Z uwagi na to, iż panie doceniają wysoką jakość tego rodzaju dodatków, nienaganne wykonanie, artystyczne możliwości i dopasowanie w każdym calu, damskie smartwatche zawsze są starannie dopracowane. Zarówno kolorystyka, faktura, jak i użyte materiały są więc idealnie do siebie dopasowane. Wszystko jest wynikiem przemyślanych działań, a nie jedynie przypadku. Wysoce rozbudowana oferta damskich smartwatchy pozwoli każdej kobiecie odnaleźć model, który w stu procentach wpisze się w jej indywidualne oczekiwania i możliwości finansowe.

Smartwatche męskie, czyli funkcjonalność przede wszystkim

Mężczyźni znani są z uwielbienia do wszelkiego rodzaju gadżetów i nowinek technicznych. W przypadku panów świetnie sprawdzą się więc wszelkie smartwatche o rozbudowanych możliwościach. Mężczyźni nierzadko traktują bowiem inteligentny zegarek jak osobistego asystenta. Męskie smartwatche świetnie sprawdzą się w przypadku treningów, ważnych spotkań i biznesowych wyjazdów. Oferta tego rodzaju czasomierzy dla panów jest równie rozbudowana co oferta skierowana do kobiet. Dzięki temu każdy mężczyzna może dopasować wybór smartwatcha adekwatnie do własnych oczekiwań i swojego stylu. Oferta cenowa smartwatchy również jest bardzo zróżnicowana. Dzięki temu każdy może dostosować zakup do swoich możliwości finansowych. Na rynku dostępne są zarówno niedrogie, acz funkcjonalne smartwatche, jak i luksusowe propozycje, które wykorzystują wysoce zaawansowane technologicznie rozwiązania.

suunto-9-smartwatch-meski(1)

Smartwatch - inteligentny zegarek dla wymagających

Smartwatche cieszą się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród osób uprawiających różnego rodzaju sporty. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem ideą tych gadżetów jest wsparcie osób aktywnych fizycznie w codziennych treningach. Na rynku istnieje wielu producentów specjalizujących się w tworzeniu tego rodzaju zegarków, które dedykowane są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Rozbudowana oferta sprawia, że każdy może dostosować wybór smartwatcha adekwatnie nie tylko do swoich indywidualnych preferencji i oczekiwań, ale także możliwości finansowych.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl