Wokalistka grupy The Black Eyed Peas nawet w trasy koncertowe jeździ ze swoim trenerem personalnym. Specjalista od fitnessu czuwa nad jej dobrą kondycją podczas występów na scenie przed rzeszą fanów, których Fergi nie chce zawieść nie tylko wokalnie
fit.pl
2011-03-30 00:00
Udostępnij
Fergi ma formę wysportowanej nastolatki
Artystka przetestowała na sobie już wiele diet odchudzających, ale żadna nie dawała zadowalających efektów. Dopiero ćwiczenia okazały się skutecznym sposobem na szczupłą sylwetkę, a przy okazji pomogły Fergi wrócić do formy jaką miała będąc nastolatką, czyli ponad 20 lat temu. Wokalistka The Black Eyed Peas zatrudniła osobistego trenera. Współpracują ze sobą już pół roku. Tajemniczy instruktor ma ponoć 15-letnie doświadczenie w swoim zawodzie i odchudził już wiele znanych gwiazd.

Ćwiczenia, które zaproponował swojej obecnej klientce nie tylko spalają zbędne kilogramy, ale dodają energii i poprawiają samopoczucie. Fergi szczególną przyjemność sprawiają treningi z elementami aerokickboxingu.

Na koncertach Fergii jest jak wulkan energii. Po dwugodzinnym występie wcale nie jest zmęczona fizycznie, mimo, że ciągle tańczy i skacze.

Obecnie Fergi nie stosuje żadnej diety. Żeby nie tyć, wokalistka przestrzega zdrowych nawyków żywieniowych i oczywiście ćwiczy. Dzięki codziennym treningom od czasu do czasu może sobie pozwolić na kubek słodkiej kawy ze śmietanką, kremowe ciastko czy nawet pizzę.

www.fit.pl