Fit Girls - nowe zajęcia w klubach JATOMI Fitness

Fit Girls to trening  stworzony  z myślą o wszystkich kobietach niezależnie od wieku po to, aby dać jak najwięcej satysfakcji  z treningu, aby każda z nich odnalazła  w sobie siłę na dokonanie zmian. 
fit.pl
2015-06-01 00:00
Udostępnij
Fit Girls to grupa kobiet, która się wspiera i motywuje do wspólnego treningu, integruje się i wymienia doświadczeniami.

Dzięki zajęciom Fit Girls, spalisz zbędną tkankę tłuszczową, poprawisz kondycje oraz ukształtujesz  sylwetkę, a co za tym idzie? Poprawisz również swój nastrój!

Treningi są kompleksowe , bo właśnie w taki  sposób powinny ćwiczyć kobiety, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Każdy trening składa się z trzech faz:

1. Faza Aerobowa - dla poprawienia kondycji, spalenia tkanki tłuszczowej.
2. Faza Siła - wzmacnia nasze mięśnie ud, pośladków, kształtuje  sylwetkę
i pomaga nakręcić metabolizm
3. Faza Korpus  - poprawia naszą koordynację , wzmacnia wszystkie mięśnie  brzucha, grzbietu, dna miednicy  aby pozbyć się bóli kręgosłupa i ukształtować  odpowiednią postawę ciała.

Dbając o regularne treningi –minimum 3 razy w tygodniu, zdrowe odżywianie oraz regularne uzupełnianie wody, możesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę! Chodź systematycznie na zajęcia oraz trzymaj dietę a sukces masz gwarantowany. Stań się jedną z  Fit Girls! 

www.fit.pl