Święta i suto zastawiony stół polskimi smakołykami o najlepszym egzamin dla silnej woli. Jak ograniczyć wielkanocne kalorie? Znane fit gwiazdy mają swoje sposoby!
fit.pl
2013-03-27 00:00
Udostępnij
Fit święta u polskich gwiazd
Jolanta Kwaśniewska – stawia na zdrowe jedzenie! Pani prezydentowa umie przygotować tradycyjne wielkanocne potrawy w taki sposób, żeby nie były aż tak tuczące. W swojej kuchni nie stosuje kupnego majonezu, piecze swój chleb, do sałatek dodaje  wyłącznie oliwę z oliwek oraz  używa przypraw poprawiających trawienie.

Małgorzata Rozenek – osobowość telewizyjna ucieka przed obżarstwem. Celebrytka wyjeżdża na Wielkanoc w ciepłe kraje, by uniknąć siedzenia przy stole i opychania się kalorycznymi świątecznymi specjałami.   

Justyna Steczkowska – wokalistka oszukuje swój żołądek! Przed każdym posiłkiem pije szklankę wody, dzięki czemu  do stołu nie siada głodna. Porcja zjadanego posiłku jest wtedy niewielka i nie zagraża figurze!

Krzysztof Ibisz – trenuje nawet w święta! Prezenter telewizyjny jest entuzjastą treningów na siłowni. Chociaż jego klub jest w święta zamknięty, prowadzący liczne programy telewizyjne będzie ćwiczył w domowym zaciszu. Bieżna, rowerek stacjonarny i atlas to wyposażenie domowej siłowni Ibisza.

www.fit.pl