Święta to czas radosnych spotkań w gronie rodzinnym, obdarowywania się prezentami i niestety obżarstwa. Komu zależy na smukłej sylwetce, powinien brać przykład z kilku polskich gwiazd, które wiedzą jak nie przytyć w święta
fit.pl
2011-12-21 00:00
Udostępnij
Nadwaga im nie grozi
Gwiazdy nie boją się stawać na wagę po świętach, dlatego, że nawet przy bożonarodzeniowym stole pamiętają o zdrowym stylu życia. Co dokładnie robią, żeby być w jak najlepszej formie na sylwestra? Zdradzamy fit sekrety polskich gwiazd.

Natalia Lesz – święta spędza aktywnie! Zaraz po rodzinnej wigilii wyjeżdża w góry. W tym roku wybiera się do Austrii. Natalia jest miłośniczką zimowych sportów. Doskonale jeździ na snowboardzie. Na stoku można stracić dużo kalorii. Słońce, górskie powietrze i dobra zabawa sprawiają, że gwiazda tryska energią przez długi czas.

Magdalena Mielcarz – przy świątecznym stole skupia się na rozmowach z biesiadnikami, a nie na jedzeniu. Piękna prowadząca „The Voice of Poland” unika też podjadanie między głównymi posiłkami, dlatego stara się często odchodzić od stołu i nie siedzieć w domu. Mielcarz co roku mobilizuje swoją rodzinę do spaceru. Na świeżym powietrzu łatwiej i przyjemniej traci się kalorie. Bitwa na śnieżki i lepienie bałwana to zabawa nie tylko dla dzieci.

Edyta Górniak – artystka uwielbia polską kuchnię, a zwłaszcza tradycyjne wigilijne potrawy z ryb. Nie oprze się żadnej - każdą musi spróbować, ale nie najada się nimi do syta. Edyta zawsze korzysta z małych talerzyków, dzięki czemu nakłada sobie niewielkie porcje. Nic więc dziwnego, że gwiazda nie ma problemów z linią.

Małgorzata Socha – umie przygotować każdą świąteczną potrawę w wersji light. swoim gościom serwuje dietetycznie przyrządzone ryby, mięsa, sałatki, a nawet ciasta. Zamiast smażonej ryby podaje duszoną, żeby uniknąć panierki, cukier zastępuje miodem, a majonez jogurtem...i to cały sekret nienagannej sylwetki.

www.fit.pl