Fit.pl liderem interaktywności na facebooku!

W najnowszym raporcie Fanpage Trends Sotrender, profil fit.pl został liderem całego polskiego Facebook w rankingu "Najbardziej interaktywne strony" osiągając interactivity index na poziomie blisko 9 milionów!
fit.pl
2015-04-21 00:00
Udostępnij
To jeszcze nie koniec zaszczytów dla fanpage fit.pl, który w marcu został także bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii "Najbardziej interaktywne posty". Post "Taniec na drążku" What you think about this training?" opublikowany na fanpage fit.pl osiągnął imponującą wartość Interactivity Index 1,85 mln, co jest wynikiem pięciokrotnie lepszym od kolejnego postu w tej klasyfikacji. Post ten polubiło 76 tys. osób, skomentowało 7841 osób i udostępniło blisko 109 tys. osób!* Kliknij, aby powiększyć

 

Także w kategorii "Najbardziej angażujące strony" profil fit.pl zajął na Facebook w Polsce doskonałe 4 miejsce, osiągając liczbę zaangażowanych osób na poziomie 413505. Gdyby jednak oceniano w tej konkurencji procent zaangażowanych, to fit.pl z wynikiem 414% byłby także bezapelacyjnym wygranym (zaangażowany to użytkownik, który w analizowanym okresie wchodził w interakcje z treściami na stronie, poprzez klikanie "lubię to", komentowanie lub postowanie. Wartość procentowa może być większa niż 100%, gdyż Facebook umożliwia wykonanie aktywności użytkownikom, którzy nie są fanami.)
 

 

* Kliknij, aby powiększyć

Te wszystkie dokonania wspaniale przekładają się na ogromny sukces profilu fit.pl w kategorii "Media", gdzie przyszło się mu zmierzyć z bardzo renomowanymi potentatami mediowymi. Oczywiście w konkurencji "Najbardziej interaktywne strony" fit.pl potwierdził zdecydowane wygraną z kategorii open, natomiast w konkurencji "Najbardziej angażujące strony" poprawił swoją pozycję, zostając wiceliderem kategorii "Media".

 

* Kliknij, aby powiększyć

 

Dziękujemy wszystkim za polubienia Takie informacje motywują nas do dalszego działania, do jeszcze efektywniejszej promocji fitness, sportu i zdrowego stylu życia

żródło: http://www.sotrender.pl/
 

www.fit.pl