fit.pl mobile logo

Gwiazdy zatańczą po raz szósty

Pierwsze emocje za nami... 9 września ruszyła kolejna – już szósta – edycja bijącego rekordy popularności programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami". A w pierwszym odcinku działo się naprawdę dużo…
taniec z gwiazdami 

Pierwsze emocje za nami... 9 września ruszyła kolejna – już szósta – edycja bijącego rekordy popularności programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami". A w pierwszym odcinku działo się naprawdę dużo…

Pierwszą nowością był brak Huberta Urbańskiego, który wspólnie z Katarzyną Skrzynecką (i krótko z Magdą Mołek) prowadził wszystkie dotychczasowe odcinki programu. Nieoficjalnie mówi się, że Urbański zażądał zbyt dużego honorarium, na co stacja się nie zgodziła i Urbański musiał na stałe opuścić TVN. W „Tańcu z gwiazdami” zastąpił go Piotr Gąsowski, który już kiedyś występował w tym programie, ale jako jego uczestnik. Podobno decyzja o tym że będzie prowadzącym zapadła w nocy z piątku na sobotę…

Drugą nowością jest liczba par – w ostatniej edycji wystąpi 14, a nie jak do tej pory 10. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy – w pierwszym odcinku występowali tylko panowie, w kolejnym wystąpią panie. Nowością jest też fakt, że teraz już w pierwszym odcinku musieliśmy pożegnać się z jedną parą.

Podczas pierwszego panowie zatańczyli walca i cha-chę, a panie, które nie były tym razem oceniane, wspólnie zatańczyły mambo. Jako pierwszy z programem pożegnał się Jacek Stachurski, ale wcale nie dlatego, że tańczył najgorzej. Piosenkarz otrzymał nawet największą ilość sms-ów od widzów, ale podczas tańca skręcił sobie nogę i postanowił wycofać się z konkursu.

Za tydzień na parkiecie zobaczymy gwiazdy w rumbie, swingu i quickstepie. Tym razem zatańczą panie.

W programie pozostały następujące pary:

I Daria Widawska i Robert Kochanek
II Jacek Kawalec i Blanka Winiarska
III Halinka Mlynkova i Robert Rowiński
IV Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin
V Isis Gee i Żora Korolyov
VI Rafał Bryndal i Magdalena Soszyńska
VII Helena Vondráčková i Milan Plačko
VIII Tomasz Kammel i Amy Bennett
IX Sandra Lewandowska i Michał Skawiński
X Krzysztof Bosak i Kamila Kajak
XI Anna Guzik i Łukasz Czarnecki
XIII Justyna Steczkowska i Stefano Terrazzino
XIV Adam Fid i Alesya Surova

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl