Izabela Kin wraz z dwunastoma instruktorami z Poznania i okolic przeprowadzi maraton Zumby, by pomóc bezdomnym zwierzętom ze schronisk, podopieczn ym akcji Karmimy Psiaki. Dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek, zostanie przeznaczony na zakup karmy i pomoc schroniskom. Wszyscy instruktorzy wystąpią charytatywnie 28 lutego, na h ali sportowej w podpoznańskim Luboniu.
fit.pl
2015-02-26 00:00
Udostępnij
Iza Kin to charyzmatyczna, bardzo ceniona wśród środowiska zumbowego instruktorka. To właśnie za jej sprawą Polskę ogarnęło zumbowe szaleństwo! Jako jedna z bardziej uznanych szkoleniowców programu Zumba Fitness® w Europie, zapraszana jest na liczne maratony oraz master classy przeprowadzane na całym świecie. Jak sama powiedziała: Nie chodzi tu tylko o spełnianie się jako choreograf, czy instruktor, bardzo mnie motywuje i cieszy radość oraz zadowolenie innych ludzi. Pozytywizm, który czerpiemy z zajęć Zumba ma ogromny wpływ na nasze życie codzienne i współpracę w innych dziedzinach życia (wywiad dla fit.pl).

Oprócz Izy Kin charytatywny maraton Zumby dla Psiaków w Poznaniu poprowadzą: Agnieszka Siudowska, Paulina Szygenda, Joanna Galka-Walczykiewicz, Julia Kopystecka, Wiola Kamińska, Magda Gertig, Monika Bauer, Joanna Wolniewicz, Polina Kyshyshian, Ryszard Gotlib, Krzysztof Lewandowski oraz Jacek Roszak (współorgan izator wydarzenia).

Wydarzenie odbędzie się 28 lutego (w sobotę) o godzinie 18:00 w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Hugona Kołłątaja 2 w Luboniu i potrwa trzy godziny. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę i skuteczne spalanie kalorii. A zupełnie przy okazji – uczestnicy pomogą bezdomnym Psiakom, dzięki którym dostaną one miski pełne jedzenia.

Bilety w cenie 30zł (40zł w dniu maratonu) można zakupić poprzez portal Biletomat: https://www.biletomat.pl/rekreacja/maraton-zumby-dla-karmimy-psiaki-poznan-1703/.

Organizatorzy akcji karmimypsiaki.pl zachęcają do przynoszenia ze sobą karmy, która będzie dodatkowo przekazana schronisku z Poznania. Bieżące informacje zamieszczane są na stronie wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/717724708297442/.

www.fit.pl