fit.pl mobile logo

Izabela Trojanowska: Święta to nie tylko jedzenie!

Znana aktorka i piosenkarka zdradziła nam  co robi, by nie przytyć w święta. Metoda bardzo prosta, a po sylwetce gwiazdy widać, że i bardzo skuteczna
itrojanowska1Izabela Trojanowska radzi, by za długo nie biesiadować przy stole i pamiętać o ruchu!

Jak dba Pani o zdrowie zimą? Czy ruch odgrywa ważną rolę w wzmacnianiu odporności?

Oczywiście. Uwielbiam spacery, choć nie zawsze mam na nie czas. Staram się także  chodzić regularnie na siłownię.

Jak na co dzień wdraża Pani zasady zdrowego stylu życia, a zwłaszcza zdrowe nawyki żywieniowe?

Robię zakupy głównie w sklepach ze zdrową żywnością - nie tylko jakość (szczególnie wędlin) jest lepsza, ale i smak. Bo kto lubi jeść wypełniacze? Poza tym unikam jedzenia po 18-tej.

Jakie są Pani doświadczenia z dietami i odchudzaniem?

Przy odrobinie ruchu można sobie pozwolić nawet  na golonkę. Od lat nie rozstaję się z książkami Montiniaca i uważam, że przy wewnętrznej dyscyplinie powinno się jeść to co się lubi, bo życie staje się smutne kiedy sobie wszystkiego odmawiamy.

Czy popiera Pani głodówki?


Nie bardzo. Sama nigdy ich nie stosowałam. Przy głodówkach najczęściej daje o sobie znać efekt jojo. Dobrze jest jeść mądrze.

Jaki sposób odżywiania jest teraz wskazany dla Pani?


Ostatnio zafascynowała mnie dieta Dukana, ale jest dla mnie zbyt drastyczna więc stosuję ją „w połowie”. Jak bardzo mam na coś ochotę to sobie na to pozwalam.

Czy ma Pani wagę i często się na niej waży? To urządzenie to wróg czy raczej przyjaciel, który strzeże  wagi Pani ciała?

Mam wagę, ale najlepszym wskaźnikiem są moje ubrania. Jak dużo ćwiczę to mogę ważyć więcej, ale nosić mniejsze rozmiary.

Jak obecnie czuje się Pani w swoim ciele? Zadowolona jest Pani z figury i kondycji?


Zawsze czułam się i czuję  dobrze w swoim ciele, ale jak każda kobieta mam swoje kompleksy. A kondycja? Doskonała!

Czy dbanie o formę traktuje Pani jak obowiązek czy relaks?

Latem to wielka przyjemność. A zimą…jednak raczej obowiązek, bo jestem zmarzluchem, ale jeżdżę na nartach.

Jesienią i zimą często dopada nas sezonowa depresja. Jaki jest Pani sposób na energię i uśmiech?

Wyjeżdżam w ciepłe kraje...Wykonuję zawód, który kocham i on zapewnia mi dobre samopoczucie.

Święta za nami. Czy na Pani świątecznym stole znalazły się dietetyczne potrawy przygotowywane zgodnie z zasadami zdrowej kuchni?

Niestety nie za bardzo. Tradycja zobowiązuje.

Czy umie Pani zachować umiar przy stole zastawionym bożonarodzeniowymi pysznościami? Jak Pani sobie z tym radzi?

Nie siedzę zbyt długo przy świątecznym stole! Święta to nie tylko jedzenie.
 
Czy ucieszyłby Panią fit prezent pod choinką?

Bardzo. Taki prezent zawsze mobilizuje!

Rozmawiała: Iza Wróbel

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl