Jennifer Aniston i jej sposób na figurę

41-letnia aktorka wciąż imponuje figurą. Ponętna sylwetka, talia osy i niebywale seksowne nogi wymagały jednak dużego wysiłku
fit.pl
2010-08-04 00:00
Udostępnij
Jennifer Aniston i jej sposób na figurę
Gwiazda kultowych „Przyjaciół” stosuje magiczne połączenie, które pomaga jej utrzymać formę. Nie trudno zgadnąć, że jest nim zbilansowana dieta i duża dawka ćwiczeń.

Jennifer Aniston twierdzi, że kluczem do jej figury jest motywacja i zdrowy styl życia. - Biegam i ćwiczę codziennie. To dla mnie naprawdę ważne, bo uwielbiam biegać. Ważny jest także balans – praca, ćwiczenia, dieta wymagają odpowiednich proporcji – mówi popularna aktorka.

Stara się biegać codziennie na świeżym powietrzu, a jeśli jest to niemożliwe przenosi trening na automatyczną bieżnię. Innej opcji nie ma, bo gwiazda bardzo dba o seksowne nogi. Według niej to one najbardziej przyciągają uwagę mężczyzn. - Seksowne nogi latem to mój wewnętrzny obowiązek – dodaje. Po każdym treningu Jennifer znajduje jeszcze 20 minut na jogę i ćwiczenia relaksacyjne.

Jak sama przyznaje w wieku 41 lat czuje się lepiej, niż gdy była dwudziestolatką. - Jestem zdrowsza. Znalazłam równowagę ciała i umysłu. Wreszcie czuję, że zaczynam żyć. To świetne uczucie. – cieszy się gwiazda.

Bycie na świeczniku i językach opinii publicznej pomaga jej zachować reżim treningowy. - Myślę, że jestem szczęściarą, bo mam dodatkową motywację – tłumaczy.

Aktorka połączyła ćwiczenia z nisko-węglowodanową i bogatą w proteiny dietą, która dostarcza jej niezbędnej energii do tak aktywnego trybu życia. Jak widać taki zestaw sprawdza się idealnie.

www.fit.pl