Zapraszamy na warsztaty wyjazdowe z hatha-jogą i tańcem. Już od 3 do 6 czerwca można przeżyć wspaniałą przygodę w zupełnie magicznym miejscu, jakim jest Pajtuński Młyn
fit.pl
2010-05-31 00:00
Udostępnij
Joga i taniec - niezapomniane warsztaty
joggaJest to propozycja stanowiąca idealne połączenie pasji z wypoczynkiem oraz dbaniem o zdrowy styl życia. Doskonała dla wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu i własnym rozwojem w różnych dziedzinach.
Dopełnieniem całości jest uroczy pensjonat w niezwykłej urody okolicy oraz cudowne konie, przyjazne i chętne do współpracy. Aby sprawdzić zajrzeć. Do tego świetna kuchnia (na życzenie wegetariańska), sprzyjająca dużej ilości ruchu, poczuciu lekkości oraz dobremu samopoczuciu.

Hatha-joga to sprawdzony i skuteczny sposób pracy z ciałem i umysłem. Umożliwia odkrycie właściwej każdemu wewnętrznej wiedzy potrzebnej do tworzenia równowagi i harmonii z samym sobą, stanowiących podstawę zadowolenia i spełnienia we współczesnym świecie. Poprzez wykonywanie określonych pozycji (asan) oraz pracę z oddechem wzmacnia mięśnie i stawy, rozwija elastyczność ciała, rozluźnia napięcia w ciele, przyczynia się do lepszego dotlenienia krwi, odżywienia i oczyszczenia wszystkich organów, poprawia koncentrację oraz ogólne samopoczucie. Hatha-joga jest także skuteczną drogą do poznania oraz rozwoju zupełnie nowych przestrzeni i możliwości, niezależnie od wieku czy kondycji.

Taniec to naturalna ekspresja poprzez ruch, towarzysząca człowiekowi od zawsze, często jako działanie intuicyjne. Oprócz kroków to także różne ćwiczenia muzyczno-ruchowe, dzięki którym możemy doświadczyć i zharmonizować ciało i umysł. Wybrane style – głównie z nurtu latino – opierają się na ruchu autentycznym, samosterownym, wypływającym z naturalnych impulsów ciała. Dzięki temu dostępne są dla każdego uczestnika, niezależnie od posiadanych predyspozycji czy umiejętności. To po prostu o dobra zabawa, w której najważniejsza jest swoboda ruchów, relaks i odprężenie. Liczy się przede wszystkim zapał i dobra energia.

Pakiet świadczeń w ramach wyjazdu obejmuje:
zajęcia z hatha-jogi metodą Satyanandy z elementami Nidra Jogi, warsztaty taneczne na bazie latino, medytacje, 4 noclegi, 3 posiłki dziennie, ognisko, parking. Pobyt i świadczenia rozpoczynają się spotkaniem organizacyjnym o godz. 12:00 pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem ostatniego dnia. DOJAZD WŁASNY
Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć rekreacyjnych (jazda konna) na terenie posiadłości za dodatkową opłatą.
Honorarium: 700 zł od osoby. Tylko 15 miejsc!!!
Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych.
Rezerwacja miejsca następuje poprzez wysłanie zgłoszenia drogą mailową: kontakt@jogaitaniec.pl W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska, uczestnika, numeru telefon kontaktowego, adresu e-mail oraz pełnych danych do faktury.
Gwarancją miejsca jest wpłata maksymalnie 3 dni po zgłoszeniu
zaliczki w wysokości 350 zł bezpośrednio lub na konto
Organizatora: BPH 50-10600076-0000304001600073.

Zobacz także w dziale imprezy

www.fit.pl