fit.pl mobile logo

Joga i taniec - niezapomniane warsztaty

Zapraszamy na warsztaty wyjazdowe z hatha-jogą i tańcem. Już od 3 do 6 czerwca można przeżyć wspaniałą przygodę w zupełnie magicznym miejscu, jakim jest Pajtuński Młyn
joggaJest to propozycja stanowiąca idealne połączenie pasji z wypoczynkiem oraz dbaniem o zdrowy styl życia. Doskonała dla wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzaniem wolnego czasu i własnym rozwojem w różnych dziedzinach.
Dopełnieniem całości jest uroczy pensjonat w niezwykłej urody okolicy oraz cudowne konie, przyjazne i chętne do współpracy. Aby sprawdzić zajrzeć. Do tego świetna kuchnia (na życzenie wegetariańska), sprzyjająca dużej ilości ruchu, poczuciu lekkości oraz dobremu samopoczuciu.

Hatha-joga to sprawdzony i skuteczny sposób pracy z ciałem i umysłem. Umożliwia odkrycie właściwej każdemu wewnętrznej wiedzy potrzebnej do tworzenia równowagi i harmonii z samym sobą, stanowiących podstawę zadowolenia i spełnienia we współczesnym świecie. Poprzez wykonywanie określonych pozycji (asan) oraz pracę z oddechem wzmacnia mięśnie i stawy, rozwija elastyczność ciała, rozluźnia napięcia w ciele, przyczynia się do lepszego dotlenienia krwi, odżywienia i oczyszczenia wszystkich organów, poprawia koncentrację oraz ogólne samopoczucie. Hatha-joga jest także skuteczną drogą do poznania oraz rozwoju zupełnie nowych przestrzeni i możliwości, niezależnie od wieku czy kondycji.

Taniec to naturalna ekspresja poprzez ruch, towarzysząca człowiekowi od zawsze, często jako działanie intuicyjne. Oprócz kroków to także różne ćwiczenia muzyczno-ruchowe, dzięki którym możemy doświadczyć i zharmonizować ciało i umysł. Wybrane style – głównie z nurtu latino – opierają się na ruchu autentycznym, samosterownym, wypływającym z naturalnych impulsów ciała. Dzięki temu dostępne są dla każdego uczestnika, niezależnie od posiadanych predyspozycji czy umiejętności. To po prostu o dobra zabawa, w której najważniejsza jest swoboda ruchów, relaks i odprężenie. Liczy się przede wszystkim zapał i dobra energia.

Pakiet świadczeń w ramach wyjazdu obejmuje:
zajęcia z hatha-jogi metodą Satyanandy z elementami Nidra Jogi, warsztaty taneczne na bazie latino, medytacje, 4 noclegi, 3 posiłki dziennie, ognisko, parking. Pobyt i świadczenia rozpoczynają się spotkaniem organizacyjnym o godz. 12:00 pierwszego dnia pobytu, a kończą obiadem ostatniego dnia. DOJAZD WŁASNY
Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych zajęć rekreacyjnych (jazda konna) na terenie posiadłości za dodatkową opłatą.
Honorarium: 700 zł od osoby. Tylko 15 miejsc!!!
Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych.
Rezerwacja miejsca następuje poprzez wysłanie zgłoszenia drogą mailową: kontakt@jogaitaniec.pl W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska, uczestnika, numeru telefon kontaktowego, adresu e-mail oraz pełnych danych do faktury.
Gwarancją miejsca jest wpłata maksymalnie 3 dni po zgłoszeniu
zaliczki w wysokości 350 zł bezpośrednio lub na konto
Organizatora: BPH 50-10600076-0000304001600073.

Zobacz także w dziale imprezy

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl