Gwiazda polskiego kina będzie twarzą kampanii społecznej „Odchudzamy Polaków”
fit.pl
2009-02-25 00:00
Udostępnij
Kasia Figura będzie odchudzać rodaków

Gwiazda polskiego kina będzie twarzą kampanii społecznej „Odchudzamy Polaków”. Aktorka będzie odchudzać innych, a przy okazji także sama chce pozbyć się kilku kilogramów.
Aktorka będzie namawiać do aktywność fizycznej i prawidłowego odżywiania. Udział Katarzyny Figury w kampanii nie jest przypadkowy. Sama zainteresowanie zamierza aktywnie przyłączyć się do akcji i powalczyć o swoja wagę. Kasia jest już zaprawiona w bojach o swoją sylwetkę. Udział w VII edycji „Tańcu z gwiazdami” korzystnie wpłynął na jej wagę. Próby do programu wyciskały z niej nie tylko pot, ale i kilogramy. Aktorka nie potańczyła zbyt długo, bo odpadła w trzecim odcinku, ale i tak widać było, ile przez ten czas schudła.
Gwiazda ma nadzieję, że uda się jej namówić do zrzucenia kilogramów zwłaszcza panów, którzy nawet nie zdają sobie sprawy ile tracą na swojej atrakcyjności przez odstający brzuch.


Celem akcji, zainicjowanej przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością, jest promowanie zdrowego trybu życia. Kampania społeczno - edukacyjna „Odchudzamy Polaków" ruszy 6 marca. W jej ramach zorganizowane zostaną Dni Otwarte, podczas których ponad 2000 lekarzy będzie za darmo przyjmować pacjentów i udzielać im porad, jak zdrowo i skutecznie się odchudzać. Osiem polskich miast: Warszawę, Gdańsk, Łódź, Lublin, Katowice, Wrocław i Poznań odwiedzi specjalistyczna Mobilna Przychodnia, w której będzie można wykonać bezpłatne badanie zawartości tkanki tłuszczowej, BMI, ciśnienia tętniczego i poziomu cukru. Będzie można również uzyskać porady ekspertów i wskazówki trenerów fitness, poddać się darmowemu masażowi wyszczuplającemu oraz skosztować specjałów ze smacznej i zdrowej kuchni.

www.fit.pl