Najsławniejsza z sióstr Kardashian wyda płytę DVD z ulubionymi ćwiczeniami
fit.pl
2009-07-01 00:00
Udostępnij
Kim Kardashian ekspertem od fitnessu
Amerykańska gwiazdka reality show „Rodzina Kardashianów”, emitowanego także w polskiej MTV, znalazła się na okładce prestiżowego magazynu Muscle & Fitness Hers.


Wygląda na to, że popularność Kim w świecie fitnessu rośnie, a niektóre młode dziewczyny już teraz uważają ją za swojego guru.


kim kardashianKim Kardashian próbuje zerwać z wizerunkiem dziewczyny z realityshow. Gwiazdka postanowiła wydać płytę DVD ze swoimi ulubionymi ćwiczeniami.


- Moje życie kompletnie się zmieniło odkąd codziennie ćwiczę. Fitness to mój sposób na życie. Spędzam czas na treningach w klubie Gunnara Petersona i dzięki temu jestem inną osobą. To dlatego chce się podzielić swoimi treningami na DVD z innymi osobami i zmotywować je do ćwiczeń w ten sam sposób w jaki mnie zmotywowano – wyjaśnia Kim.

Na płycie DVD znalazły się ćwiczenia z kettlebells, a także innym sprzętem dostępnym w siłowni.

- Mój program skupia się przede wszystkim na dolnych partiach ciała i pośladkach. To właśnie nad nimi muszę szczególnie pracować, bo to część ciała na którą najbardziej zwraca się uwagę – twierdzi najsławniejsza z sióstr Kardashian.

Czy płyta DVD z ćwiczeniami amerykańskiej gwiazdeczki rozejdzie się jak świeże bułeczki? Znając mentalność Amerykanów, ma szansę na bestseller...

www.fit.pl