Kolorowe kurtki zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu i chronią przed sezonową depresją.
fit.pl
2008-12-03 00:00
Udostępnij
Kolorowe kurtki poprawią humor

Zima już za kilka dni. Minusowe temperatury, śnieg i mroźne powietrze już mieliśmy. Żeby zima nie zaskoczyła Cię tak jak kierowców, zaopatrz się w ciepła kurtkę.


Nic tak nie sprawdza się w mroźne i śnieżne dni, jak ciepła kurtka z kapturem. Wiedzą o tym nie tylko miłośnicy „białego szaleństwa”, którzy szusując po stoku muszą stawić czoła zimowej aurze. Także w mieście niskie temperatury dają się we znaki. W ciepłych i wygodnych kurtkach na pewno łatwiej będzie przetrwać zimę.


A co jeśli zima nie będzie biała, tylko szara i smutna? Jest na to sposób. Kurtki od Nike mają tęczowe barwy, którymi poprawisz sobie i innym humor i nie wpędzisz się w zimową depresje. Projektanci wykorzystali potencjał, jaki drzemie w kolorach: różowym, zielonym, fioletowym i żółtym.


Otaczając się kolorami nabierzesz ochotę na ruch i zabawę na powietrzu. Dzięki nim nie będziesz anonimowy i nie zlejesz się z tłumem osób na stoku czy ulicy. Możesz zaskoczyć innych kolorowym strojem, postaw na „wesołe” dobrze nastrajające i wyróżniające cię od innych odzienie.

www.fit.pl