fit.pl mobile logo

Magdalena Wójcik i Robert Rowiński

Para nr 7: Magdalena Wójcik i Robert Rowiński

Magdalena Wójcik

Aktorka, absolwentka warszawskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Zadebiutowała w „Kronice wypadków miłosnych” w reż. Andrzeja Wajdy. Później zagrała między innymi w „Schodami w górę, schodami w dół” w reż. A. Domalika, „Oczy niebieskie” w reż. W. Szarka, „Za co?” w reż. J. Kawalerowicza, „Rozmowy kontrolowane” w reż. S. Chęcińskiego, „Pieniądze to nie wszystko” w reż. J. Machulskiego.

Ma duży dorobek telewizyjny, zagrała w takich serialach jak „Dom” w reż. J. Łomnickiego, „Żegnaj Rockefeller” w reż. W. Szarka, „Zespół adwokacki” w reż. A. Kotkowskiego, „Sukces” w reż. K. Gruber, „Kocham Klarę” w reż. A. Barcisia i M. Wojtyszki, „Złotopolscy”, „Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście”, „Codzienna 2 m. 3” w reż. K. Lewińskiej.

Jest także aktorką warszawskich teatrów Ateneum i Komedii. Prywatnie chętnie gotuje, marzy o własnej restauracji, bo bardzo lubi wymyślać i gotować nowe potrawy dla rodziny i przyjaciół. Poza tym bardzo dobrze czuje się za kierownicą samochodu, tak bardzo, że nawet stanie w korkach jej nie stresuje.

Taniec też należy do zajęć, które sprawiają jej przyjemność. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Baletowej, chociaż umiejętności tam zdobyte niewiele wspólnego mają z tańcem towarzyskim. Chociaż z baletem rozstała się 19 lat temu, to jednak niektóre nawyki pozostały. Jak sama twierdzi może trochę łatwiej jej być wyprostowaną i „trzymać ramę”. Tańce latynoamerykańskie jednak to zupełnie inna „dziedzina wiedzy” i tu balet raczej przeszkadza.

[-------]

Robert Rowiński

rowinskiPochodzi z Koszalina. Uważa, że wszystko co do tej pory osiągnął zawdzięcza głównie rodzicom, którzy postanowili, że jeśli ich dziecko będzie miało jakieś uzdolnienia, zrobią wszystko, żeby mogło je rozwijać. Kiedy Robert miał 10 lat zabrali go ze sobą w wakacje na dyskotekę w ośrodku wczasowym. Okazało się, że ich syn zamiast grzecznie siedzieć przy stole został „królem parkietu”. Tańczył tak, że wokół niego zebrała się grupa wczasowiczów bijących mu brawo. Po powrocie do domu rodzice zapisali go na lekcje tańca i od tamtej pory regularnie trenuje i bierze udział w turniejach.

Za swój największy sukces taneczny uważa ... swojego trenera Colin’a James’a. Praca z nim pozwoliła mu dotrzeć do półfinałów prestiżowego turnieju „The International of London”, a także zająć wysokie miejsca w Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Estonii (przez jakiś czas jego partnerką była Estonka , tańczył w barwach Estonii). Jego aktualną partnerką taneczną jest Kamila Drezno.

Posiada klasę taneczną „S” (najwyższa klasa międzynarodowa) w stylu latynoamerykańskim i standardowym.

Studiuje również w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji. Poza tańcem turniejowym uczy się również innych stylów tanecznych (hip-hop, funky) i ćwiczy jogę.

Udział w programie to dla niego wielka przygoda, a także szansa na zaprezentowanie swojej pracy dużej publiczności.


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl