Emocje, łzy, owacje na stojąco i zaskakujący werdykt - zwyciężczynią XII edycji "Tańca z Gwiazdami" została Monika Pyrek!  
fit.pl
2010-11-29 00:00
Udostępnij
Kryształowa Kula dla Moniki Pyrek!
rob monikaFinałowy odcinek rozpoczęła Edyta Górniak, która w tanecznym towarzystwie Jana Klimenta wykonała piosenkę „When I Look At You”.

Ostatni, decydujący odcinek należał do najlepszych tej edycji. Na parkiecie swoje ostanie trzy tańce zaprezentowali: Paweł Staliński i Izabela Janachowska oraz Monika Pyrek i Robert Rowiński.

W pierwszej części zobaczyliśmy wybrane przez pary najlepsze tańce XII edycji. O pierwsze punkty tego odcinka powalczył Paweł i Iza. Para wykonała swoje najlepsze pasodoble, za któtre otrzymała 40 punktów. Monika i Robert tymczasem pokazali magiczną cha-chę, która również zebrała 40 puntów.

Drugim tańcem, jaki wykonali finaliści, był: walc wiedeński Pawła i Izy oraz tango w wykonaniu Moniki i Roberta. Obie pary po wspaniałych pochwałach oraz ocenach jury zgromadziły po 40 punktów za swoje tańce. Punktacja zatem po tańcach latynoamerykańskich i standardowych dla obu par była wyrównana.

Zanim finaliści zatańczyli swój ostatni, taneczny freestyle na parkiecie zobaczyliśmy wszystkie pary tej edycji, które pożegnały się z programem.

Na koniec tanecznych zmagań w pierwszym indywidualnym tańcu zobaczyliśmy Pawła i Izę. Ich ostatni freestyle wzbudził niesamowite emocje, łzy Iwony Pavlović oraz owacje na stojąco wszystkich par.

Doskonałe opinie i oceny otrzymali również za swój występ Monika i Robert. Pochwałom i wzruszeniom nie było końca. Obie pary otrzymały po 40 punktów.

Jeszcze przed werdyktem na parkiet wkroczyli zwycięzcy poprzedniej XI edycji: Julia Kamińska i Rafał Maserak, którzy wykonali swój popisowy freestyle.

Tuż po przerwie w emocjonującym napięciu poznaliśmy zwycięzcę XII edycji „Tańca z Gwiazdami”. Kryształową Kulę i luksusowego mercedesa otrzymała Monika Pyrek!
 

www.fit.pl