Marta Wierzbicka: Rolki dobre na kalorie i smutki

Młoda aktorka spala kalorie i rzeźbi ciało na rolkach! Bohaterka ostatniego numeru Playboya może pochwalić się seksowną figurą i bardzo dobrą kondycją fizyczną, dzięki sporej dawce ruchu na świeżym powietrzu
fit.pl
2013-05-10 00:00
Udostępnij
Marta Wierzbicka: Rolki dobre na kalorie i smutki
Aktorka znana z serialu „Na Wspólnej” właśnie rozpoczęła rolkowy sezon. Marta uwielbia w ten aktywny sposób spędzać czas wolny. Rolki są dla niej idealną formą ruchu, ponieważ to sport  do uprawiania na świeżym powietrzu. Jeżdżąc na rolkach można jednocześnie obserwować piękną przyrodę. Aktorka stara się trenować codziennie, chociaż nie zawsze znajduje czas. Gdy opuści jeden trening, następnego dnia, po prostu go wydłuża.

Wierzbicka twierdzi, że jazda na rolkach to nie tylko sposób na fit ciało, ale także miłe chwile dla duszy. Treningi poprawiają jej humor, relaksują i dodają energii. Kiedy ma kiepski nastrój woli śmigać po parku w samotności, żeby innym nie udzielił się jej „humorek”.

Najlepszym kompanem na rolkowe przejażdżki jest jej chłopak.

Wychodząc na rolki nie zapomina o ochraniaczach na kolana, łokcie i dłonie, mimo że jeździ bardzo ostrożnie. Pracując na palnie serialu nie może pozwolić sobie na siniaki czy inne „ozdobniki” na ciele.

Marta uważa, że rolki to świetny sport dla młodych i starszych, nawet dla seniorów.

www.fit.pl