fit.pl mobile logo

Największe wagowe metamorfozy gwiazd w 2012r.

Jaki był rok 2012 w blaskach fleszy? Dla wielu gwiazd okazał się niezwykle owocny i znacznie chudszy, bo wśród listy noworocznych postanowień pojawiły się te związane ze szczuplejszą sylwetką. Komu udało się schudnąć i zmienić styl życia?
odchduzanieStanisław Sojka

Muzyk i kompozytor od lat zmagał się ze sporą nadwagą, ale dopiero w 2012 roku udało się podjąć walkę ze zbędnymi kilogramami. Efektem zdrowego odżywiania i zwiększonej aktywności fizycznej okazała się utrata aż 25 kg. Zmiana nawyków żywieniowych oznaczała także rezygnację z ulubionych używek i napojów wysokoprocentowych. Jak twierdzi sam piosenkarz - opłacało się.

Joanna Kurowska

Aktorka nigdy nie była otyła, a jednak zawsze miała kompleksy z powodu swoich krągłości. Mijający rok okazał się dla niej przełomowy, nie tylko pod względem zawodowym, ale także walki z kilogramami. Kurowska zmieniła swoje przyzwyczajenia żywieniowe, zapisała się na jogę, pilates i zaczęła biegać. Nowa figura aktorki zaskoczyła wszystkich przyjaciół.

Danuta Błażejczyk

Piosenkarka na co dzień stroni od blasków fleszy, dlatego już przyzwyczailiśmy się do jej nieco zaokrąglonej sylwetki. W mijającym roku zdecydowała jednak powalczyć o szczuplejszą figurę. Podczas Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy piosenkarka zaprezentowała wspaniale zgrabną sylwetkę, lżejszą aż o 30 kg!

Stachursky

Jacek Stachursky nigdy nie był typem wysportowanego modela. Lekko "misiowata" postura zachrypniętego przystojniaka zazwyczaj wystarczała, by zauroczyć piszczące fanki na koncertach. Stachursky musiał jednak nieco zmienić swój wizerunek, a wszystko z powodu choroby. Problemy z tarczycą zmusiły piosenkarza do przejścia na dietę, która zaowocowała utratą 17 kilogramów! Teraz Stachursky z powodzeniem może startować na wybiegach!

Anna Guzik

Od zawsze zmagała się z krągłościami, zwłaszcza po kilku sezonach "Heli w Opałach" walczyła z łatką typowej "kury domowej". Dziś nie tylko zachwyca szczupłą sylwetką, ale także formą. Guzik każdego dnia dba o linię, uprawiając liczne sporty i kierując się zasadami zdrowego odżywiania. Aktorka wyeliminowała ze swojego jadłospisu nadmiar chleba, słodkości i makaronów.

Kinga Preis

Nigdy nie należała do szczupłych pań, a liczne role w filmach i serialach wymagały nieco przysadzistej figury. Aktorka postanowiła jednak na dobre rozprawić się ze swoimi kilogramami i dziś bez papierosów, słodkiej kawy i niezdrowych przekąsek czuje się lżej, a przede wszystkim wygląda szczuplej, i młodziej!

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl