fit.pl mobile logo

Nowości, nagrody i treningi na FIT-EXPO

Już za chwilę, w Poznaniu rozpoczyna się święto fitnessu, kulturystyki, crossfitu, stepu i innych aktywności fizycznych, które Polacy na co dzień uprawiają w klubach fitness, siłowniach, czy świeżym powietrzu. Będą spotkania z gwiazdami sportu, treningi na stoiskach oraz mnóstwo nowości. Targi FIT-EXPO, bo o nich mowa przyciągną tysiące zwiedzających To 11 edycja wydarzenia, które od zawsze jest kojarzone z kuźnią nowości, wiedzy, podłapania kondycji oraz biznesem. W tym roku udział w targach potwierdziło 100 wystawców reprezentujących marek. Na targach zobaczymy 60 nowości!

Złote Medale

Na targach zagłosujemy na wyróżnione za innowacyjność produkty, które otrzymały tytuł ZŁOTEGO MEDALU FIT-EXPO 2016, a są to: MIHA BODYTEC II sprzęt do treningu oparty na elektrostymulacji mięśni; Cardioscan test center urządzenie diagnozujące stan zdrowia; Queenax™, czyli modułowy system do treningu funkcjonalnego i zajęć w podwieszeniu; SYSTEM FLOW, który przywraca równowagę mięśniowo-powięziową oraz eFitness Access Control rozwiązanie informatyczne dedykowane dla klubów fitness.

TRENINGI

Dla tych, którzy będą chcieli porządnie zmęczyć się na zbliżających targach FIT-EXPO wystarczy, że dołączą treningów pod okiem doświadczonych sportowców, które zorganizują wystawcy na stoiskach przypominjących kluby fitness, siłownie wyposażone w nowy, najlepszej jakości sprzęt.

 


Szczegółowy harmonogram treningów znajdziemy w zakładce
OPISY WYDARZEŃ / Giełda sportowaAtrakcje na stoiskach)

Wybrane treningi:

Piątek – trening siłowy Patryka Szypuły, mistrza świata w wyciskaniu sztangi. Trening potrwa 2 godziny. (DEL SPORT, pawilon 7A st. 2)
Piątek i sobota treningi z FTI Cycling Workout oraz Technogym Group Cycle Workout
Piątek, sobota, wyciskanie sztangi, waga płaczu na czas, podciąganie na drążku, pokaz kulturystyczny Szymona Łady (pawilon 7A, stoisko 23)
Piątek, sobota, niedziela - pokaz - flow - BY CIALO MOGŁO MIEĆ SWÓJ FLOW - najnowsza koncepcja pracy z ciałem przywracająca równowagę mięśniowo-powięziową (pawilon 7A stoisko 22)
Piątek, sobota, niedziela Pokaz - milon - inteligentny obwód siłowo-wytrzymałościowy (pawilon 7A stoisko 22)
Sobota, trening z Karolem Małeckim, członkiem Kadry Polski w Kulturystyce, na stoisku MATMARCO, o godz. 16.00, paw. 7A, st. 12
Piątek-niedziela, darmowy trening EMS b-body bodyficient na stoisku INNWELL, paw. 7A stoisko 13

Więcej informacji: www.fitness.mtp.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl