Katarzyna Niezgoda, życiowa partnerka Tomasza Kammela schudła! Bizneswomen nie je słodyczy i  ostro trenuje! Zdrowy styl życia staje się jej hobby
fit.pl
2013-01-09 00:00
Udostępnij
Nowy rok, nowa figura
Niezgoda przez wiele lat bagatelizowała zasady zdrowego odżywiania, nie dbała o swoją kondycję i  wzbraniała się przed aktywnym wypoczynkiem. Dodatkowe kilogramy i związane z nimi mankamenty figury tuszowała odpowiednimi strojami, a problemy ze zdrowiem, które towarzyszą otyłości tłumaczyła sobie  stresującą pracą, ogólnym przemęczeniem i często dopadającą ją bezsennością. Wygląd narzeczonej Kammela nie raz był tematem uszczypliwych komentarzy w prasie kolorowej.

 Kiedy bizneswomen pojawiła się na salonach chudsza o ponad 10 kilogramów, wywoła szok u osób, które nie wierzyły, że Niezgoda weźmie się za siebie.

Niezgdoda przeszła na dietę 3 miesiące temu. Duże zmiany zaszły w jej nawykach żywieniowych. Odstawiła słodycze i produkty bogate w węglowodany. W jej codziennym menu pojawiło się więcej warzyw, owoców  i ryb. Żeby schudnąć musiała zrezygnować z białego pieczywa, makaronów, tłustego mięsa, serów i majonezu.

Efekty diety nie byłyby tak widoczne, gdyby nie ruch! Jazda na rowerze stacjonarnym, basen i aquaerobik pomogły spalać kalorie i odzyskać kondycję!

Prowadzenie zdrowego trybu życia stało się jej konikiem. Katarzyna przestrzega zasad prawidłowego odżywiania, nauczyła się zdrowo przygotowywać posiłki, uważnie czyta etykietki na produktach, zaopatruje się w sklepach z ekologiczną żywnością.

Niezgoda wciąż jest na diecie, bo dla dobra zdrowia i własnego samopoczucia chce być szczuplejsza.

Tomek bardzo ją wspiera ! Wspólnie cieszą się z każdego kilograma przez  nią  zrzuconego.

www.fit.pl