fit.pl mobile logo

Patrycja Markowska i Michał Skowiński

Para 6. Patrycja Markowska i Michał Skowiński

Patrycja Markowska

Znana przede wszystkim jako córka Grzegorza Markowskiego. Mając tak popularnego ojca, było to dla niej oczywiste i od zawsze wiedziała, że sama będzie śpiewać i występować na scenie. Już jako małej dziewczynce marzyły się wielkie światowe tournee.  Zabawa w sławną piosenkarkę, dającą koncerty na całym świecie była jej ulubionym zajęciem. Pamięta, że w pokrzywach obok domu była Afryka, a w paprociach Hiszpania. Od zawsze lubiła występy na żywo. Dopiero wtedy czuje się całkowicie spełniona.

Wydała trzy płyty. Teledysk do  singla  promującego jej trzecią płytę „Kiedy zgasną światła” nagrywała miedzy zdjęciami i treningami do „Tańca z gwiazdami”.

Chociaż jej mama jest tancerką, Patrycja nigdy nie uczyła się tańczyć. Zawsze podziwiała mamę i  niewątpliwie po niej odziedziczyła  wyczucie rytmu. Nie sądziła jednak, że nauka tańca towarzyskiego jest tak trudna. Opanowanie kroków to dopiero początek, trzeba jeszcze umieć oddać charakter tańca, a każdy jest inny. Nie da się porównać dostojnego walca angielskiego do zmysłowej rumby. Cieszy się, że tańczy z Michałem, jest świetny, a w dodatku cierpliwy i wyrozumiały.

Patrycja, której rock w duszy gra, podczas programu w studio „Tańca z gwiazdami” musiała zmienić swój image sceniczny. Przyznaje, że w długiej i zwiewnej sukni do walca po raz pierwszy poczuła się jak prawdziwa dama.

Michal Skawinski

W dzieciństwie, jak każdy chłopak chciał kopać piłkę i biegać po boisku. Jednak jego mama całkiem inaczej zaplanowała jego czas wolny. Zapisała go do szkoły tańca, mimo jego wielkich sprzeciwów. Wkrótce okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.

Michał tańczy już od 17 lat, jest wielokrotnym Mistrzem Polski w tańcach latynoamerkanskich i standardowych. Całe jego życie jest podporządkowane treningom i turniejom. Nawet kierunek studiów wybrał taki, który umożliwił mu doskonalenie tańca - ukończył wrocławski AWF. Został dyplomowanym trenerem - instruktorem tańca sportowego. Stale ćwiczy, aby być jeszcze lepszym.

Agnieszkę Pomorską - swoją obecną partnerkę, z którą tańczy od 4 lat poznał podczas turnieju tańca w Brzegu Dolnym, kiedy obydwoje byli jeszcze dziećmi. Najważniejsze wspólne sukcesy to V-ce Mistrzostwo Polski w 2003 roku i 10 miejsce w Pucharze Świata. Reprezentuje klasę taneczną „S” - najwyższą klasę międzynarodową


www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl