fit.pl mobile logo

Półkolonie Wrocław - masa zabawy i atrakcji na świeżym powietrzu

Twoje dziecko interesuje się żeglarstwem? To się świetnie składa! Każde dziecko, bez względu na rodzaj pasji, powinno rozwijać swoje zainteresowania. Półkolonie Wrocław to rewelacyjny sposób na spędzenie wakacji pod żaglami! Ogromną zaletą półkolonii Wrocław organizowanych przez klub żeglarski jest to, że są one dedykowane wszystkim dzieciom na różnym etapie zaawansowania żeglarskiego. Także dla dzieci dopiero rozpoczynających przygodę z żaglami będzie to wspaniała nauka od podstaw pod okiem doświadczonych opiekunów i żeglarzy.

Twoje dziecko pragnie spróbować swoich sił w praktyce na wodzie? Propozycja półkolonii żeglarskich będzie więc najlepszą formą spędzenia wakacji, która w przyszłości może go ukierunkować i mobilizować do dalszego rozwoju w tym zakresie. Półkolonie letnie Wrocław to aż 9 pięciodniowych turnusów w różnych terminach trwających przez cały okres wakacji. 

Półkolonie letnie - rozkład dnia

Aktywny dzień każdego turnusu rozpoczyna się o 7.30 i trwa do 16.30. W tym czasie dzieci zapoznają się z budową techniczną jednostek pływających, ich obsługą oraz praktyką na wodzie. Na zajęcia żeglarskie każdego dnia przeznaczonych jest od 4 do 5 godzin dziennie pod okiem wyszkolonej kadry. Na uczestników półkolonii codziennie czeka obiad ze smacznym deserem, a na ukończenie turnusu każdy uczestnik otrzymuje dedykowany mu dyplom. 

Zajęcia na półkoloniach żeglarskich prowadzone są na nowych jednostkach pływających wyposażonych w sprzęt ratunkowy i asekuracyjny takich jak łódki Optimist, jachty SIGMA 600, łodzie typu kanu oraz popularne deski SUP.

Letnie półkolonie we Wrocławiu

Udział uczestników w półkoloniach żeglarskich nie wymaga od dzieci specjalnego przygotowania. Należy jednak pamiętać o:

 • kremie z filtrem
 • dodatkowych ubraniach na zmianę
 • okularach przeciwsłonecznych
 • czapce z daszkiem
 • stroju kąpielowym
 • ręcznikach
 • drugim śniadaniu

Wraz z rozpoczęciem turnusu dzieci nabywają wiele dodatkowych umiejętności, gdyż pływanie pod żaglami uczy nie tylko bezpiecznego zachowania na wodzie ale też pozwala na zdobycie technicznych umiejętności. Półkolonie żeglarskie wzmacniają nie tylko tężyzną fizyczną ale też pewność siebie każdego uczestnika, ucząc przy okazji odpowiedzialności nie tylko za siebie ale też za zespół. Półkolonie żeglarskie Wrocław to rywalizacja fair play i wspaniała zabawa w doskonałym towarzystwie! Postaw na aktywne wakacje dla swojego dziecka na świeżym powietrzu i już dziś zapoznaj się z tym, co półkolonie Wrocław mają do zaoferowania!

 

 
 
 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl