JUKARI Fit to Flex to kolejny innowacyjny trening dla kobiet, który stanowi płynny spektakl ruchu, to dynamiczny i efektywny trening wykorzystujący muzykalność
fit.pl
2010-04-12 00:00
Udostępnij
Przełomowy trening
reebok2Kobiety mogą poprawić swoją giętkość, ruchy mięśni oraz koordynację za pomocą specjalnie zaprojektowanej taśmy JUKARI™. Lekka, elastyczna taśma JUKARI™ oferuje delikatną asystę w każdym z unikalnych ruchów, które pozwalają na dłuższy i wydajniejszy trening całego ciała.

We wczesnym roku 2008 Reebok i Cirque du Soleil wspólnie zmierzyli się z zadaniem przywrócenia radości zajęciom fitness. Wyruszyli w kreatywną podróż, by stworzyć inspirujący trening dla kobiet, który wstrząśnie rutyną w siłowni.

Pierwszym krokiem na drodze wzajemnych relacji i współpracy był trening JUKARI Fit to Fly™. Gdy wprowadzono go do siłowni największych miast świata w lutym 2009 roku, z miejsca zdobył zasłużony sukces. Do dziś tysiące kobiet i grupa międzynarodowych celebrytów, m.in. supermodelka Bar Refaeli oraz osobowość telewizyjna Kim Kardashian, doświadczyli radości latania i pokochali ją dzięki temu rewolucyjnemu treningowi.

Katrin Ley, kierująca Działem Kobiecym Reebok, mówi: “Zanim zaczęliśmy pracować nad inicjatywą JUKARI™ rozmawialiśmy z kobietami z całego świata i słuchaliśmy, czego wymagają od treningu. Te informacje pomogły nam stworzyć JUKARI Fit to Fly™, prawdziwie innowacyjną metodę, a zarazem świetny sposób na ruch”.

“JUKARI Fit To Flex™ jest doskonałym uzupełnieniem treningu – po raz kolejny udało nam się połączyć doświadczenie i pasję Reeboka z oszałamiającą teatralnością, emocjami i innowacją naszego partnera Cirque du Soleil. Mówiąc wprost – w żadnej siłowni nie ma czegoś, co można by porównać z naszą propozycją“.

Międzynarodowa supermodelka Helena Christensen, jako jedna z pierwszych osób wypróbowała nowy trening i powiedziała – “Fit to Flex™ różni się od wszystkiego, czego kiedykolwiek próbowałam! Jest przyjemny, ale i wymagający. Czułam, jak całe moje wnętrze pracuje. To świetny sposób, by utrzymać formę, ma też wspaniały wpływ na rzeźbę ciała.”

Sara Haley, pracująca dla Reeboka, specjalistka ds. fitness i osoba odpowiedzialna za JUKARI Fit To Flex™, w ciągu ostatniego roku pracowała z Cirque du Soleil, by stworzyć nowy trening, skomentowała: “JUKARI Fit to Fly jest ćwiczeniem całego ciała wprowadzającym trening siłowy i trening cardio. Jako że jest to część zintegrowanego programu fitness, kobiety chcą także dzięki niemu poprawić i zwiększyć swoją elastyczność.

“Podczas gdy część kobiet lubi jogę, pozostała większość powiedziała nam, że od naszego treningu oczekiwały czegoś innego. Co oferuje JUKARI Fit To Flex™, to zupełnie nowe podejście do giętkości – dynamiczny i reebok3pogodny trening zainspirowany niewiarygodnym artystycznym duchem i elastycznością wykonawców Cirque du Soleil.“

Jako twórcza inspiracja projektu, Cirque du Soleil odegrał kluczową rolę w stworzeniu programu treningowego. Lyn Heward, dyrektor kreatywny programu Reebok-Cirque du Soleil, mówi: “To jest prawdziwe partnerstwo w sensie, że każdy krok w treningu JUKARI Fit To Flex™ został zainspirowany pięknymi, ale i silnymi ruchami, które za pomocą swojego ciała tworzą artyści z Cirque du Soleil”.

Mario D’Amico, dyrektor działu marketingowego w Cirque du Soleil komentuje: “Nasza współpraca z Reebokiem jest silniejsza z każdym dniem. Codziennie łączymy umiejętności obydwu organizacji – sportowego ducha i elegancję ruchu od Cirque z wiedzą Reeboka na temat trendów i preferencji w kobiecym fitness. Razem stworzyliśmy wspaniały nowy trening, na który kobiety zareagowały w fenomenalny sposób. Wszyscy jesteśmy z tego bardzo dumni.”

JUKARI Fit To Flex™ zostanie wprowadzony w Europie w maju 2010 roku.

W Polsce autorski program Reebok JUKARI Fit To Flex™ będzie można trenować w sieci Pure, Health & Fitness w Warszawie, Krakowie, Lubinie i Łodzi.

www.fit.pl