Robert Janowski będzie miał fit wakacje

Gospodarz programu „Jaka to melodia?” postanowił, że latem będzie się zdrowo odżywiał, a wolny czas spędzał aktywniej niż do tej pory. Artysta chce zrzucić kilka kilogramów i poprawić kondycję
fit.pl
2011-06-15 00:00
Udostępnij
rj tekstJanowski uważa, że czekają go trzy ciężkie miesiące. Do tej pory prowadzący muzyczny teleturniej nigdy nie stosował żadnej diety, jadł wszystko na co miał ochotę i nie przepadał za sportem. Ruchu na świeżym powietrzu zażywał jedynie na spacerach z psem. Inne formy ruchu są mu obce. Teraz ze swojego codziennego menu musi wyeliminować produkty o dużej zawartości węglowodanów, tłuszczów i kaloryczne słodkości. Na czas wakacji nie będzie kupował chleba, jadł makaronów, pizzy i słodyczy, po których czuje się ociężały i tyje.

Artysta jest miłośnikiem kuchni polskiej. Uwielbia pierogi i różnego rodzaju kluski. W wakacje będzie jadał na obiady lekkie zupy i sałatki ze świeżych warzyw. Koniec ze spaghetti i innymi włoskimi daniami.

Kilka tygodni temu Robert kupił sobie nowy rower. To na nim zamierza trenować formę. Obiecał sobie, że dziennie będzie pokonywał trasę 40 kilometrów i 4 razy w tygodniu chodził na basen. Osoba z jego otoczenia zdradziła, że Pan Robert zamierza zacząć regularnie biegać, żeby za jakiś czas wystartować w długodystansowych imprezach biegowych organizowanych w różnych krajach Europy.

Wszystko na to wskazuje, że Robert Janowski chce być fit! Miejmy nadzieję, że zdrowy tryb życia wejdzie mu w krew i  nie tylko latem będzie dbał o swoje zdrowie, kondycję i wygląd.

www.fit.pl