fit.pl mobile logo

Rafał Cieszyński

Wysoki, postawny, muskularny - jego wyjatkowe warunki fizyczne często wykorzystywane są przez filmowców.
rafal cieszynskiWysoki, postawny, muskularny... jego wyjatkowe warunki fizyczne często wykorzystywane są przez reżyserów w konkretnych rolach filmowych. W "Na dobre i na złe" pojawił się w Leśnej Górze jako muskularny i wysportowany instruktor, wystąpił też w "Tańcu z gwiazdami".

Rafał Cieszyński cztery lata temu z wyróżnieniem ukończył wydział aktorski Szkoły Filmowej w Łodzi. Studiował również w słynnym Lee Strasberg Acting Studio w Los Angeles. Jest aktorem Teatru Studio w Warszawie. Zagrał w kilku filmach pełnometrażowych m.in.: "Ogniem i mieczem", "To my", "Interno”, oraz serialach „Fala zbrodni”, ”Pierwsza miłość”, "Oficer" oraz "Anioł stróż".

Przed kamerą debiutował w młodziezowych programach telewizyjnych, a szerszej publiczności dał się poznać dzięki epizodowi w serialu "Na dobre i na złe", gdzie zagrał muskularnego Kostka Mikułę, który miał zamontować atlas do ćwiczeń dla pacjentów. Sprzęt siłowy nie jest mu obcy, bo prywatnie jest instruktorem kulturystyki Polskiej Federacji Trójboju Siłowego i Kulturystyki oraz Amerykańskiej Federacji ISSA. Dyscyplinę tą uprawia od kilku lat.

Wśród jego umiejętności można wyróżnić taniec nowoczesny irafal klasyczny. Widzowie telewizji TVN mogli  podziwiać go na parkiecie przy okazji trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie towarzyszył zawodowej tancerce Magdzie Soszyńskiej.

"Męczy mnie monotonia i lubię nowe wyzwania"- przyznaje aktor. Z tego powodu uprawia wspinaczkę skałkową. Swoje doskonałe warunki fizyczne wykorzystał m.in na planie serialu "Oficer", gdzie grał byłego komandosa i imponował swoją sprawnością (patrz zdjęcie obok). Jest jednym z niewielu aktórów, którzy praktycznie nie wymagaja charakteryzacji do roli czarnego charakteru.

Odkąd zrzucił 12 kilkogramów ciężko pracując jednocześnie nad dwoma projektami telewizyjnymi, imponuje sylwetką. W utrzymaniu świetnej kondycji i wysportowanego ciała pomaga mu również jazda konna, pływanie, tenis i boks. Swoją sprawność udowodnił tez w kwietniu tego roku podczas próby ustanowienia Rekordu Guinnessa w "przepłynięciu" najdłuższego dystansu w ciągu 24 godzin na ergometrze wioślarskim w warszawskim klubie fitness "Gymnasion". Był jednym ze 150 uczestników tego wydarzenia.

Aktor sam przyznaje, że jego wyjątkowe, jak na aktora, warunki fizyczne czesto pomagają mu w zdobyciu konkretnej roli.

 

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl