Rusza sprzedaż biletów na Międzynarodową Konwencję FitStyle Summer 2015

Ruszyła sprzedaż biletów na Międzynarodową Konwencję FitStyle Summer 2015, która w dniach 29 - 30 sierpnia 2015 odbędzie się w Radomiu. To kolejna edycja imprezy, która z roku na roku cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników fitness i tańca
fit.pl
2015-07-17 00:00
Udostępnij


Pierwszy próg cenowy to 150 złotych. Cena obejmuje: zestaw startowy dla uczestników Konwencji - gratis Maraton Zumby i Bokwa Masterclass, wieczór integracyjny - drinki powitalny+poczęstunek, parking, napoje. KUP BILET

Przed kupnem biletów należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się TUTAJ

29 - 30 sierpnia 2015  to daty, które powinny się znaleźć w kalendarzu każdego miłośnika fitness. 

- Sukces kolejnych edycji Międzynarodowej Konwencji FitStyle zmobilizował nas do jeszcze cięższej pracy. Dlatego też przygotowaliśmy dla uczestników jeszcze bogatszy program – podkreślają organizatorzy.

Program konwencji obejmuje m. in. lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała. Podczas konwencji nie może zabraknąć również energetycznej zumby, szturmem zdobywającej polskie kluby fitness.

Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. A towarzystwo na scenie będzie doborowe. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Radomiu wystąpią: Salvatore Panebianco, Abby Aouragh, Nicola Rossi.

Charyzma prrowadzących przyciąga tłumy ćwiczących na calym śweicie, a lekcje są tak skomponowane, że po ich zakończeniu z entuzjazmem krzyczy się jeszcze i jeszcze. Nie zabraknie również lekcji Les Mills. Oprócz zagranicznych prezenterów, na radomskiej scenie zobaczymy całą plejadę znakomitych Polaków z polskich szkół fitness. W tym roku z FitStyle współpracują: Fitness Unioversity, Creative Professional Fitness, Apus Academy oraz Zumba Fitness.

Konwencja FitStyle Summer 2015 to również Maraton Zumby, podczas którego wystąpi czołówka instruktorów zumby w Polsce. Maraton Zbiegnie się ze świętowaniem urodzin Zumby w Polsce. maraton odbędzie się 29 sierpnia 2015. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W trakcie Konwencji FitStyle Summer 2015 odbędzie się finał konkursu FitPrezenter 2015. To już szósta edycja konkursu. Trójka finalistów będzie walczyła o tytuł FitPrezentera 2015 oraz możliwość występu na Konwencji FitStyle Winter 2015.

Pierwszy dzień konwencji nie skończy się o godzinie 19. Dla wszystkich uczetsników konwencji przygotowaliśmy kolację i zabawę do białego rana. Wielu z Was z pewnością jeszcze do dziś wspomina imprezę integracyjną po konwencji FitStyle Summer - obiecujemy, że czeka na Was jeszcze więcej atrakcji:)

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter to nie tylko propozycja dla profesjonalistów, ale również dla młodych, początkujących instruktorów. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają ruch i taniec. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia. Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym instruktorzy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, oraz doświadczeniem. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek z świata fitness oraz tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był prawdziwym świętem fitness i tańca.

Cennik

15.07.2015 - 15.08.2015 - 150 złotych

16.08.2015 - 28.08.2015 - 200 złotych

w dniu konwencji - 250 złotych

Jeden dzień konwencji - 100 złotych

Impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego

www.fit.pl