27 - 28 sierpnia 2016 - to daty, które każdy miłośnik fitness i zdrowego stylu życia musi koniecznie zapisać w swoim kalendarzu. W ostatni weekend sierpnia fitnessowa rodzina spotyka się w Radomiu, by aktywnie pożegnać wakacje na Międzynarodowej Konwencji FitStyle Summer 2016  
fit.pl
2016-08-08 00:00
Udostępnij
Przez dwa dni Radom zmieni się w stolicę polskiego fitness. W organizowanej po raz kolejny Międzynarodowej Konwencji Fitstyle wezmą udział nie tylko pasjonaci aktywnego spędzania czasu, dla których ruch to styl życia, ale również profesjonalni instruktorzy. Na zaproszenie FitStyle po raz kolejny odpowiedziały gwiazdy światowego fitness: Jessica Exposito, Jose Exposito Lozano, Paweł Oracz, Abby Aouragh,  dr Jola Ignaszewska-Kuechbauch oraz cała plejada polskich prezenterów fitness, m.in. Marta Wawszczyk, Ewelina Usarek, Krystian Gronek, Andżelika Jeżewska, Martyna Rapp i wielu innych!

Zaproszenie do współpracy przyjęły wiodące szkoły obecne na polskim rynku fitness:
  • FitnessUniversity
  • Zumba Fitness
  • Creative Professional Fitness
  • Kuźnia Trenerów
  • JumpIt

Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był prawdziwym świętem fitness i tańca.

Urozmaicony program pozwoli każdemu wybrać interesującą dla siebie opcję. Miłośnicy tańca, będą tańczyć do woli podczas lekcji prowadzonych przez Jessicę Exposito, Pawła Oracza, Abby Aouragh czy Ewelinę Usarek. W programie nie zabraknie lekcji wzmacniających poprowadzonych przez dr Jolantę Ignaszewską Kuhbauch, instruktorów Kuźni Trenerów czy Martę Wawszczyk, czy funkcjonalnych takich jak FUNCTIONAL Step w wykonani Krystiana Gronka czy Tabata Training, który poprowadzi Krzysztof Blank. Podczas konwencji uczestnicy będą mogli zapoznać się z zajęciami XT 29, które poprowadzi Jose Exposito oraz JumpIt, czyli fitness na trampolinach. 

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym uczestnicy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, wymienić doświadczenia. To również doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness i tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness oraz tańca, by z eventu wrócić do pracy w klubie z głowami pełnymi nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, aby FitStyle Summer 2016  był prawdziwym świętem fitness i tańca!

 

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym instruktorzy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, oraz doświadczeniem. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness oraz tańca,  by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był prawdziwym świętem fitness i tańca.KUP BILET

 

W sobotę 27 sierpnia, o godzinie 18:00, odbędzie się Maraton Zumby, który również świętuje swój jubileusz. To już dwunasta edycja Maratonu, który od początku towarzyszy Międzynarodowej Konwencji FitStyle. Gwiazdą maratonu będzie Jessica Exposito. Na scenie wystąpi również czołówka polskich instruktorów zumby, którzy porwą do wspólnego, energetycznego tańca każdego. Jeśli znasz zumbę, wiesz już, że to niezwykła fuzja aerobiku i tańca inspirowana latynoskimi rytmami. Jeśli jeszcze jej nie spróbowałaś, nie trać czasu i weź udział w naszym maratonie zumby Gwarantujemy, że po trzech godzinach będziesz chciał więcej!W konwencji FitStyle Summer udział może wziąć każdy – bez względu na to czy jest instruktorem fitness z długoletnim stażem, dopiero stawia pierwsze kroki na instruktorskiej ścieżce lub jest amatorem, na co dzień ćwiczącym w klubie fitness. Konwencja FitStyle Summer jest przeznaczona dla każdego kto kocha ruch i chce być po prostu FIT.

Godzina 19 wcale nie kończy pierwszego dnia na konwencji Fitstyle Summer. W program konwencji po raz kolejny wpisany został wieczór integracyjny FitStyle Summer Night w klimatach Gorączki Sobotniej Nocy, podczas której wszyscy uczestnicy będą mogli bawić się, relaksować i świętować fitness. Impreza integracyjna to doskonała okazja na zbliższe poznanie się, zacieśnienie kontaktów i integrację z innymi miłośnikami fitness.

Cennik:

Wejściówka dwudniowa – 150 zł

Wejściówka jednodniowa (sobota lub niedziela do wyboru) – 100 zł

Maraton Zumba

2,5 godziny świetnej zabawy – 20 zł 
KUP BILET