Poradnik Edith Mayer-Hasenauer "Schudnąć w trzy tygodnie" pomoże ci zrzucić zbędne kilogramy bez ważenia, liczenia kalorii i wyrzeczeń.
fit.pl
2006-07-25 00:00
Udostępnij
Schudnąć w trzy tygodnie
Chcesz zrzucić zbędne kilogramy zapominając o ważeniu, liczeniu, mierzeniu, głodzie i wyrzeczeniach? Pomoże ci w tym poradnik Edith Mayer-Hasenauer "Schudnąć w trzy tygodnie".

Naucz się odbierać sygnały swojego ciała i zrezygnuj ze szkodliwych, starych przyzwyczajeń. Ta książka ci w tym pomoże. Zawarty w niej program ma na celu nie tylko promowanie zdrowego odżywiania się, lecz także wskazanie sposobów, umożliwiających lepszą przemianę materii i zwiększenie naszego zużycia energii, np. przez aktywne uprawianie sportu.

Dzięki przedstawionym ćwiczeniom, będą poruszać się nawet najwięksi przeciwnicy ruchu, a interesujące przepisy kulinarne, pomagające zmienić zwyczaje związane z żywieniem, będą motywować do rozkoszowania się posiłkami na nowo.

Tak więc, do dzieła! Już po trzech tygodniach każdy może schudnąć, a ciało odwdzięczy się dobrym samopoczuciem i większą sprawnością fizyczną.

www.fit.pl