Jeanette Jenkins to trenerka gwiazd Hollywood, znana z kompleksowego podejścia do ćwiczeń i niesamowitych rezultatów. Poczuj się jak prawdziwa gwiazda i zadbaj o idealną sylwetkę
fit.pl
2012-11-28 00:00
Udostępnij
Schudnij jak gwiazda filmowa!
jeanette jenkins kolekcjaPopularna prezenterka w programie NBC Today Show pomaga milionom kobiet i mężczyzn w prowadzeniu zdrowego stylu życia, wspartego ciekawymi treningami. Posiada 18 certyfikatów z zakresu żywienia i różnych metod treningu. Jej wiedza i umiejętność w osiąganiu wyników sprawiły, że jej klientami są gwiazdy Hollywood (Christina Applegate), profesjonalni sportowcy (gwiazda futbolu amerykańskiego - Ty Law) oraz modelki (Amy Weber).

Przygotuj się na ponad 2 godziny świetnej zabawy i rezultaty, o jakich marzysz! Razem z Jeanette Jenkins osiągniesz wymażoną sylwetkę.

Kolekcja Jeanette Jenkins składa się z trzech programów ćwiczeń, idealnych dla osób odchudzających się i dbających o swoją kondycję. 

Trening Cardio - trening łączący w sobie intensywny wysiłek wzmacniający wytrzymałość fizyczną oraz kształtujący wszystkie grupy mięśni.

Ćwiczenia na szczupłe uda - ćwiczenia, które nie tylko wzmacniają i kształtują mięśnie ud, ale również modelują wygląd nóg.

Astanga Joga - program zawierający ćwiczenia rozciągające, zwiększające elastyczność ścięgien, stawu biodrowego, klatki piersiowej, ramion i wewnętrznych mięśni ud.

Zestaw trzech płyt DVD z Jeanette Jenkins dostępny jest w Sklepie FIT.PL. Kup pakiet i oszczędź nawet 20%!

www.sklep.fit.pl