Taniec z Gwiazdami - już nie zobaczymy Andrzeja Młynarczyka

Wielkie emocje i coraz lepsza forma uczestników - tak przedstawiał się ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Tym razem z programem pożegnał się Andrzej Młynarczyk, który pomimo doskonałej formy tanecznej, uzyskał najmniejszą ilość głosów od widzów  
fit.pl
2010-10-18 00:00
Udostępnij
Taniec z Gwiazdami - już nie zobaczymy Andrzeja Młynarczyka
andrzej 1Gwiazdą niedzielnego odcinka był zespół Golec uOrkiestra, który rozpoczął odcinek przebojem „Ściernisko” z komedii "Pieniądze to nie wszystko". Tym razem odcinek opanował muzyczny klimat  z polskich komedii.

Hojne w tym odcinku jury przyznało aż trzem parom najwyższe noty. Wśrórd szczęśliwców znaleźli się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki, którzy zatańczyli quickstep, do tematu z filmu "Vabank", ich taniec wzbudził ogromne emocje czego dowodem była 40 od sędziów.

Kolejnym czarnym koniem tego odcinka okazała się Monika Pyrek, której partneruje Robert Rowiński. Para zatańczyła cha-che do piosenki "Baw mnie" z filmu „Och, Karol”. Także ich taniec  uzyskał doskonałe oceny sędziów, które oczywiście przełożyły się na punktację w postaci 40 punktów.

W niedzielnej rywalizacji na szczycie znalazł się także Paweł Staliński i Izabela Janachowska, para zauroczyła jury rumbą do piosenki "Zmysły precz" z filmu Kingsajz, która również została oceniona wysoko i otrzymała maksymalną ilość punktów.

Zaskoczeniem tego odcinka okazał się Andrzej Gołota. W parze z Magdaleną Soszyńską-Michno zatańczyli quickstep 'a do piosenki "Co ty tutaj robisz?" z filmu Killer. Pierwszą 10. para otrzymała od Ivony Pavlović, która nie kryła zachwytu i zaskoczenia formą pięściarza. Po zsumowaniu ocen sędziowskich para otrzymała 38 punktów!

W tym odcinku zagrożeni okazali się Dorota Zawadzka w parze z Cezarym Olszewskim oraz Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska. W końcowym podsumowaniu punktów najmniej głosów od widzów otrzymała para nr 11 - Andrzej i Blanka. To oni, pomimo świetnej formy i bardzo dobrych sędziowskich ocen, pożegnali się z programem.

www.fit.pl