fit.pl
0000-00-00 00:00
Udostępnij
Taniec z Gwiazdami - odcinek czwarty


Uczestnicy czwartego odcinka “Tańca z Gwiazdami” musieli tańczyć w rytm eleganckiego i wolnego foxtrota oraz szybkiego i wściekłego paso doble,  symbolizujące walkę torreadora z bykiem.

Kinga Rusin może spokojnie puścić w niepamięć własne słowa, że chciałaby poczuć się bardziej kobieca. Nie da się zaprzeczyć, że Kinga na parkiecie jest wulkanem energii i wirującym seksem.

Jej paso doble widzów zachwyciło, a u sędziów wywołało euforię. Paso jest pojedynkiem torreadora z bykiem i początek tego tańca był oswajaniem się z areną, a druga część prawdziwym gorącym pojedynkiem zakończonym ślizgiem Stefano po podłodze między nogami Kingi. - Jako partnerka Jamesa Bonda byłabyś bezkonkurencyjna. Słowa mi odebrało - komplementowała dziennikarkę TVN Beata Tyszkiewicz. - Aż się rozebrałem, bo spociłem się z wrażenia - mówił Piotr Galiński, zdejmując marynarkę po tańcu Kingi i Stefano. Nie da się ukryć, że ich występ rozgrzał publikę wręcz do białości, a temperatura po ich emocjonującym tańcu podskoczyła na sali o kilka stopni.

Opinie jurorów w tym odcinku były znaczniej mniej srogie niż na początku tej edycji programu. Wśród najlepiej ocenionych przez jurorów par znaleźli się Kinga Rusin i Stefano Terrazino (8 pkt.), Przemysław Sadowski i Ewa Szabatin (7 pkt.) oraz Magdalena Wójcik i Robert Rowiński (6 pkt.), którzy po podliczeniu punktów zdobytych od jurorów i widzów zajęli ostatnie miejsce i opuścili taneczne show TVN.

Wśród czołówki najlepszych tancerzy uklasyfikowali się również Joanna Liszowska i Robert Kochanek zajmując drugie miejsce. Pokazali nam widzom przepięknego foxtrota niczym z konkursu dla profesionalnych tancerzy.

nr

para

 punkty
sędziów


 ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.

Joanna i Robert

33

6

4

10 pkt.

miejsce 2.

 foxtrot

2.

Kinga i Stefano

36

8

8

16 pkt.

miejsce 1.

 pasodoble

3.

Michał i Izabela
   
 

 

 

 

 4.

Peter i Dominika

28

2

5

7 pkt.

miejsce 6.

pasodoble

 5.

Przemek i Aneta

29

3

6

9 pkt.

miejsce 3.

 foxtrot

 6.

Maria i Paweł

30

4

3

7 pkt.

miejsce 7.

 pasodoble

 7.

Magdalena i Robert

33

6

1

7 pkt.

miejsce 8.

 foxtrot

 8.

Przemek i Ewa

35

7

2

9 pkt.

miejsce 4.

 pasodoble

 9.

Marcin i Edyta

27

1

7

8 pkt.

miejsce 5.

 foxtrot

 10.

Kaja i Piotr