Kostiumy jednoczęściowe wracają do łask. W nadchodzącym sezonie skąpe bikini schodzi na dalszy plan. Jeśli chcesz wyglądać modnie, wybierz bardziej zabudowane stroje plażowe!  
fit.pl
2012-04-18 00:00
Udostępnij
To będzie hit lata!
Moda przypomniała sobie o kostiumach jednoczęściowych. Trochę zapomniane, w tym roku powracają z wielkim stylu. Latem to one, a nie bikini, będą królowały na plażach! Nowe kostiumy zaskakują wzorami. Jednoczęściowe opalacze jakie proponują na nadchodzący sezon projektanci znanych marek są bardziej kobiece, a dzięki odejściu od klasycznych fasonów mega seksowne.

Kuszące wycięcia na brzuchu i biodrach, falbanki, zastąpienie grubych ramiączek cienkimi odświeżyły klasyczne fasony. Klamry, ściągacze, troczki, koraliki, cekiny także je wzbogaciły i unowocześniły.

Jednoczęściowe kostiumy nie są do końca jedną spójną całością. Oryginalne łączenia górnej i dolnej części w wielu modelach sprawiają pozorne wrażenie dwuczęściowych strojów plażowych.

Jednoczęściowe kostiumy bardzo dobrze sprawdzają się w wodzie. Podczas pływania zapewniają większe poczucie komfortu, ponieważ nie krepują ruchów.

Miłośniczki aktywnego wypoczynku z pewnością dołączą do grona zwolenniczek nowych jednoczęściowych strojów kąpielowych, w których nie gorzej niż w bikini można prezentować smukłą sylwetkę i opalać się!

www.fit.pl