W tym sezonie na plaży będą królowały świeże kolory, ciekawe wzory i pragmatyzm
fit.pl
2007-06-06 00:00
Udostępnij
Ubrania na plażę i na deskę
sloggi3Sezon plażowy już za pasem, więc nic dziwnego, że producenci strojów kąpielowych prześcigają się w propozycjach kostiumów. Wygląda na to, że w tym sezonie będą królowały świeże kolory, ciekawe wzory i pragmatyzm. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie, patrząc na linię kostiumów kąpielowych marki Sloggi.

W tym sezonie Sloggi zaprezentowała bardzo ciekawą kolekcję kostiumów kąpielowych dla kobiet i dla mężczyzn. Wyróżniają się one świeżymi kolorami, modnymi wzorami i komfortem noszenia. Wszystkie elementy kolekcji mogą być ze sobą łączone, aby dopasować się do nastroju i do okazji.

Miłośników surfowania z pewnością zainteresuje kolekcja Cuba, reklamowana przez mistrza surfingu Kelly’ego Slatera. To propozycja dla wysportowanych i żądnych przygód mężczyzn. Jest też przeznaczona dla dziewcząt seria Ibiza, wyróżniająca się żywymi kolorami, wśród których króluje ognista czerwień, woda, pomarańcz i żółć. Męskim odpowiednikiem tej kolekcji jest Aruba, dostępna w tych samych kolorach.

A jeśli ktoś szuka egzotyki, to spodobają mi się linie Samoa, Tonga i Palau. Ich cechą charakterystyczną są kojarzące się z Hawajami motywy kwiatowe na tle rozmytych kolorów.

Najciekawsze jest jednak to, że wszystkie fragmenty kolekcji mogą być łączone ze sobą w dowolny sposób – dzięki temu można dopasować swój strój do stroju partnerki lub partnera. Kolekcja Sloggi to propozycja dla tych, którzy poszukują czegoś nowego i pragną być trendy na plaży.

sloggi1
sloggi2

www.fit.pl